"Нива" програє, але виходить у фінал Кубка області

17 серпня у с. Товстолуг відбулася повторна гра 1/2 фіналу Кубка Тернопільської області з футболу між "Агрон ОТГ" і футболььним клубом "Нива".

Розпочинати матч-відповідь півфіналу Кубка обом командам доводилося під акомпанемент рясного дощу, який потрохи зупинився лише у другому таймі. Зважаючи на результат першої гри, "Агрон" з перших хвилин пішов вперед, намагаючись забити швидкий гол. "Нива" ж на старті гри переважно діяла на контратаках. Щоправда, гольових моментів аж до середини першого тайму команди не створили.

На 26-ій хвилині матчу нашим суперникам відкрити рахунок допоміг стандарт. Арбітр призначив небезпечний штрафний удар, який майстерно реалізував півзахисник "Агрона" Богдан Слоневський.

Майже відразу "Нива" отримала шанс на гол у відповідь. Після скидки партнера на ударній позиції опинився Сухецький, але у ворота не влучив. Ще за кілька хвилин був зобов'язаний зрівнювати рахунок Андрій Понєдєльнік, який вийшов на побачення з воротарем. Андрій пробив сильно — проте не точно. Згодом свої моменти після подач з флангу не використали Ігор Кохман та Віктор Яневич. Обоє пробивали головою.

Оборотів "Нива" не збавила і з початком другого тайму, створивши ряд стовідсоткових моментів. Тепер уже наша команда діяла першим номером, змусивши суперника відійти назад. Першу нагоду не використав Ярослав Алексевич. Опинившись на самоті перед воротами суперника, захисник "Ниви" затягнув з ударом і оборона суперника встигла загрозу нейтралізувати. Перехопивши м'яча на чужій частині поля, на побачення з кіпером виривався Андрій Сухецький, однак не влучив у дальній кут воріт. У схожому моменті промахнувся Ігор Кохман, а удар Понєдєльніка головою на останніх хвилинах гри дивом не влучив у сітку. Загалом у другому таймі "Нива" за моментами повністю переграла "Агрон", проте забити у відповідь так і не вдалося.

Сам же матч запам'ятався безкомпромісною боротьбою, подекуди надмірними емоціями. Не дивно, що арбітр продемонстрував гравцям обох команд аж 13 жовтих карток.

У фінальному матчі Кубка Тернопільщини з футболу тернопільська "Нива" зіграє з бережанською "Нивою", яка за сумою двох матчів півфіналу обіграла "Зборів" із загальним рахунком 8:1. Фінал пройде на Тернопільському міському стадіоні 24 серпня. Початок о 16:00!