Втрачена перемога у Підгір'ї

20 серпня у 2-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль на стадіоні "Маяк" у Підгір'ї зіграв внічию 2:2 з футбольним клубом "Оскар".

Підгірський "Оскар" став першим суперником "Ниви" у новому чемпіонаті України серед аматорів. У попередньому сезоні тернополяни стартували у лізі з поразки, але цього разу лише лічені секунди не дозволили нашій команді святкувати перемогу.

Господарі активно розпочали гру, але стартовий натиск суперника футболісти "Ниви" витримали. Перший толковий момент підгірці створили на 15-ій хвилині. Після подачі з флангу гравець "Оскара" пробивав головою, але м'яч пройшов вище. Проте за дві хвилини по тому біля воріт тернополян стало по-справжньому гяряче. Після навісу з лівого флангу і скидки, гравець "Оскара" пробив у дотик і влучив у поперечину! Відповідь "Ниви" була не такою небезпечною. Це Михайло Рябий наважився на дальній удар, але м'яч пройшов значно вище воріт.

На деякий період часу гра на футбольному полі заспокоїлась. Проблеми гості матчу створили самі собі за кілька хвилин до свистка на перерву. Костянтин Пікуль на власній половині поля невдало скинув головою партнеру, що призвело до того, що гравець суперника м'яч перехопив і другим дотиком завдав результативного удару по воротах. За хвилину "Ниві" вдалося забити у відповідь, щоправда перед цим арбітр зафіксував напад на воротаря і гол зараховано не було.

Небезпечно біля воріт "Ниви" було одразу після свистка на другий тайм. Це захисник Микола Лазорик підключився до подачі з кутового, але його удар пройшов у лічених сантиметрах від стійки. Ще згодом у гру довелося вступати Рогалю, який перевів м'яч на кутовий після прямого удару зі штрафного.

Ситуація на футбольному полі кардинально змінилася після того, як гостям вдалося зрівняти рахунок. Яневич подав зі штрафного, а центральний оборонець "Оскара" у воротарському майданчику махнув ногою повз м'яч. Цим скористався ніким не прикритий Пікуль, який розстріляв ворота суперника, перебуваючи на дальній стійці.

Забитий м'яч неначе розбудив гравців "Ниви", які після цього повністю перехопили ініціативу. А за три хвилини по тому місцева публіка вдруге спостерігала за взяттям воріт "Оскара". Гол імені Олександра Кіцака, який, змістившись з флангу, пробив у дальній кут воріт команди з Підгір'я — 1:2!

Ще за кілька хвилин Кіцак претендував на оформлення дубля. Але цього разу його удар з-за меж штрафного майданчика просвистів у лічених сантиметрах від стійки. Віктор Яневич згодом пробивав зі штрафного — воротар з ударом впорався. Знову голкіпер "Оскара" вступив у гру після штрафного від Кіцака — м'яч було переведено на кутовий. А після подачі з корнера лише дивом воротар господарів врятував свої ворота після удару головою Андрія Понєдєльніка. Ще раз пильність кіпера "Оскара" перевірив Яневич. Знову воротар зіграв надійно. Підстрахував воротар своїх партнерів і після виходу сам-на-сам Владислава Левчика. Кіпер вдало зіграв на випередження і відвів загрозу від власних воріт.

Проте, тернополяни все ж не дотерпіли. Арбітр додав цілих п'ять хвилин до основного часу і буквально на останній хвилині господарям вдалося неможливе. Спочатку гравець "Оскара" ударом у падінні вдруге у грі влучив у поперечину воріт "Ниви" — захисники м'яч винесли на аут, який і став фатальним. Після вкидання з ауту та навісу, оборона гостей не розібралася у простій ситуації, дозволивши Павлу Дмитріву забити ударом головою. Одразу після того, як тернополяни розвели м'яч у центрі поля — пролунав фінальний свисток…