"Нива" Тернопіль — володар Кубка Тернопільщини з футболу 2016 року!

Сьогодні, 24 серпня у День Незалежності України, футбольний клуб "Нива" Тернопіль здобув Кубок Тернопільської області. Підопічні Петра Бадла з рахунком 2:1 переграли бережанську "Ниву" у фінальній грі.

Фінальне протистояння між "Нивами" зібрало на трибунах міського стадіону чималий ажіотаж і команди очікування глядачів виправдали яскравою грою.

Уже на другій хвилині матчу бережанська команда повела у рахунку. Після подачі з кутового оборона тернополян прогавила ривок капітана бережанської команди Дмитра Пріхни, який пробив головою з 11-ти метрів. М'яч після рикошету від поперечини перетнув лінію воріт і арбітр вказав на центр поля.

Такий початок змусив нашу команду йти вперед з надією відігратися. Першим голкіпера бережанської "Ниви" потурбував Андрій Сухецький, який пробивав з-за меж штрафного майданчика. Воротар у стрибку м'яч відбив. Але за кілька хвилин тернополяни домоглися свого. Михайло Рябий зробив хорошу подачу у штрафний майданчик, звідки Андрій Понєдєльнік забив ударом головою у падінні.

Після такого жвавого початку, гра дещо заспокоїлась. Команди переважно діяли у центрі, але більше з м'ячем все ж були тернопільські футболісти. До кінця першого тайму у складі тернопільської "Ниви" відзначитися могли Понєдєльнік, Яневич та Пікуль. Усі троє завдавали ударів по воротах головою. Бережанська "Нива" відповіла лише одним гострим випадом, коли гравець суперника опинився ніким не прикритий поблизу воротарського майданчика тернополян. Проте вчасно у підкаті постелився Яневич і м'яч у опонента відібрав.

А на початку другого тайму капітан "Ниви" Тернопіль вивів свою команду вперед. Цього разу уже тернополяни скористалися кутовим ударом. Після подачі та відскоку Яневич в дотик забив другий гол "Ниви" у цьому матчі. Тепер уже бережанській команді довелося відчути себе у ролі наздоганяючих. Проте попереду у гостей цього матчу майже нічого не виходило. Натомість "Нива" Тернопіль не використала ще ряд нагод щоб відзначитися. Дальніми ударами забити намагалися Кохман та Ільчишин. Хорошу нагоду після подачі з кутового не реалізував Андрієшин.

Фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірну перемогу тернопільської "Ниви", яка здобула перший трофей у своїй новітній історії.

Одразу ж після завершення матчу відбулася урочиста церемонія нагородження. Кращим гравцем нашої команди у фінальному матчі було обрано Михайла Рябого. Переможцям вручили Кубок області 2016 року та перехідний Кубок, а також комплекти форми та м'ячі від обласної федерації футболу.