Бойова нічия у Бережанах

Сьогодні, 7 вересня, у 13-му турі чемпіонату Тернопільської області футбольний клуб "Нива" зіграв внічию 2:2 у виїзній грі проти "Ниви" з Бережан.

Враховуючи попередні два матчі проти бережанської команди, легкої прогулянки у цій грі тернополянам ніхто не гарантував. Так воно і сталося, адже двічі впродовж матчу господарям вдалося відігруватися.

Стартова активність тернопільської "Ниви" реалізувалась у забитий м'яч на 10-ій хвилині гри. Після подачі з кутового Кохман скинув головою на дальню стійку, звідки Віктор Яневич переправив круглого у сітку воріт беражанського клубу.

Після забитого голу гра дещо заспокоїлась, однак тернополяни володіли беззаперечною ігровою перевагою. Моменти не використали Кривобедрий та Андрій Бадло. Гострою була кінцівка першого тайму. Двічі на ударній позиції опинявся Дмитро Марценюк. Але обидва його удари особливої загрози чужим воротам не несли. А підсумував перший тайм чудовий сейв від Андрія Гараса, якому вдалося відбити удар Тропіна.

У перерві у роздягальні бережанської команди, схоже, відбулася справжня чоловіча розмова. Адже на другий тайм бережанську "Ниву" немов підмінили. Уже з перших хвилин другого тайму господарі усі сили кинули на атаку воріт тернополян. І на 48-ій хвилині рахунок, не без допомоги рикошету, було зрівняно. Господарі не припиняли турбувати оборону тернополян. Щоправда, два дальні удари від Мацалапа та Тропіна пройшли мимо.

А у середині тайму вийти вперед "Нива" тернопільській допоміг стандарт та самі ж гравці суперника. Після розіграшу кутового Михайло Рябий подав у район одинадцятиметрової позначки, де захисник бережанської команди та воротар налетіли один на одного. У той час коли уся бережанська команда почала сигналізувати про порушення правил, Степан Матвійків спокійно переправив м'яч у пусті ворота і арбітр вказав на центр поля — 1:2. Відзначимо, що Степан Матвійків вийшов на заміну у другому таймі. Для форварда "Ниви" це була перша поява у сезоні після травми. Своє повернення нападник одразу ж відзначив забитим м'ячем.

Незадовго після другого голу, у ворота бережанців міг влетіти і третій. Цього разу Матвійків уже виступав у ролі асистента, скинувши головою після подачі кутового. Удар у падінні Ільчишина з лінії воріт виніс захисник бережанської команди.

А за кілька хвилин у ворота тернопільської "Ниви" арбітр призначив пенальті. Після дальнього удару Тропіна Андрій Гарас відбив м'яч перед собою. Добити намагався капітан бережанців Пріхна, але на думку арбітра, йому завадив Яневич. Сумнівність цього пенальті підтвердив воротар "Ниви" Андрій Гарас, який зумів парирувати удар із "точки"!

Проте втримати переможний рахунок підопічним Петра Бадла все ж не судилося. На 86-ій хвилині господарі отримали право на штрафний удар, який майстерно реалізував Тропін. До фінального свистка біля обох воріт виникали моменти, але більше голів у цьому матчі глядачі не побачили. Бережанська і тернопільська команди вдруге у цьому сезоні грають внічию.