"Нива" вдруге у сезоні упускає перемогу на останніх секундах

11 вересня у 5-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль у Волочиську зіграв внічию 1:1 з ФК "Агробізнес".

Футбольний клуб "Нива" вирушав до Волочиська не у статусі фаворита гри, але з надією відібрати очки у лідера чемпіонату. "Агробізнес" у попередніх матчах здобув максимальний результат, не пропустивши жодного гола. "Ниві" вдалося зупинити переможну ходу "Агробізнеса", але до перемоги забракло якихось секунд.

Обидва наставники виставили на матч бойові склади. З перших хвилин на полі у складі господарів вийшов і граючий головний тренер Андрій Донець. Щоправда, після перерви він був замінений і керував діями команди уже безпосередньо із лави для запасних. Зазначимо, що матч "Агробізнеса" та "Ниви" зібрав у Волочиську майже три тисячі вболівальників. У першому таймі обидві команди не надто тішили публіку гострими моментами. Дуже великою у цій грі була ціна помилки.

Господарі на старті кілька разів подавали у штрафний майданчик "Ниви" зі стандартів. Проте і оборона і воротар Іван Рогаль діяли безпомилково. У відповідь тернополяни завдали двох дальніх ударів. Спершу кіпера "Агробізнеса" намагався пробити Алексевич — вище. Та сама доля спіткала і Віктора Шевченка, який намагався поцілити у дальню дев'ятку.

Мабуть, найбільш гострий момент у першому таймі створив нападник волочиської команди Микола Темнюк. Він пробивав по воротах із гострого кута, але кіпер "Ниви" з ударом впорався. До свистка на перерву господарі ще кілька разів загрожували воротам Рогаля. Але удари Пліса та Донця результату не принесли.

По перерві обидва тренери зробили заміни. Петро Бадло підсилив атаку, випустивши нападника Степана Матвійківа. І той одразу ж міг віддячити тренеру забитим м'ячем. Воротар "Агробізнеса" помилився, віддавши м'яч супернику, але удар Степану з лінії штрафного майданчика не вдався. За кілька хвилин по воротах пробив Скакун — м'яч пройшов повз ворота. Мимо пробив незабаром і Тарас Пліс.

А у середині тайму "Нива" вийшла вперед. Ярослав Алексевич зробив чудову подачу у район одинадцятиметрової позначки, звідки Ільчишин головою розстріляв ворота "Агробізнеса". Такий перебіг подій змусив господарів активно йти вперед, а "Ниву" оборонятися та шукати свого моменту на контратаках. І такий момент тернополяни не використали. Героєм гри міг стати Ільчишин, який дещо поспішив з ударом, замість того, щоб віддати пас на партнера, який перебував у вигіднішій позиції.

А коли до фінального свистка залишалися лічені секунди…"Нива" пропустила. Після подачі з кутового нападник "Агробізнеса" Микола Темнюк головою розстріляв ворота тернополян, врятувавши нічию для своєї команди. Подібна втрата очок спіткала нашу команду уже вдруге у цьому сезоні…