"Нива" вдруге у сезоні поступається "Агрону ОТГ"

Сьогодні, 25 вересня, у 16-му турі чемпіонату Тернопільської області футбольний клуб "Нива" програв вдома "Агрону ОТГ" 0:3.

Як і обіцяв головний тренер футбольного клубу "Нива" напередодні матчу, місце у стартовому складі отримали молоді гравці нашої команди. Виключенням став лише Михайло Рябий, який вперше у сезоні вивів команду із капітанською пов'язкою. Попри молодий та недосвідчений склад "Ниві" більшість ігрового часу вдавалося на рівних протистояти одному з лідерів чемпіонату.

У першому таймі глядачі голів не побачили, але обидві команди мали хороші моменти для взяття воріт. Так півзахисник "Агрона" Богдан Слоневський кілька разів пробивав здалеку. У рамці воріт надійно діяв Іван Рогаль, який у цьому матчі здійснив кілька ефектних сейвів. Небезпечно у падінні пробивав Ігор Козовик, але м'яч пройшов повз стійку. Також міг відзначатися Автанділ Гвіанідзе, якому в останній момент завадив Роман Андрієшин. Небезпечними у виконанні "Агрона" були стандарти, але у першому таймі жодна з подач у штрафний майданчик "Ниви" результату не приносила.

Проте найгостріший момент у першому тайму створили гравці "Ниви". Після вкидання з ауту м'яч відскочив до Віктора Шевченка, який завдав потужного удару з кута штрафного майданчика і м'яч влучив у поперечину воріт суперника. Ще двічі міг забивати Андрій Бадло. Свій момент не використав Ігор Кохман.

Зберігати свої ворота у недоторканості тернополянам вдавалося аж до 66-ї хвилини. Саме тоді гості отримали право на небезепечний штрафний удар, який майстерно реалізував Ігор Гатала. За кілька хвилин у ворота "Ниви" арбітр призначив пенальті. Костянтин Пікуль не за правилами зупинив у штрафному майданчику Сергія Дроздовського. Одинадцятиметровий вдалося забити Богдану Слоневському. Третій м'яч суперники провели уже наприкінці гри. Габріель Бадеме завдав удару зблизька. Рогаль м'яч відбив, але на добиванні вдало зіграв Ігор Гатала, який оформив дубль.

Таким чином у чемпіонаті Тернопільської області "Нива" вдруге зазнала поразки від "Агрона". У першому колі тернополяни поступилися з рахунком 3:2.