Мінімальна поразка "Ниви" від "ДСО-Поділля"

Сьогодні, 28 вересня, у перенесеному матчі 11-го туру чемпіонату Тернопільської області футбольний клуб "Нива" програв на виїзді "ДСО-Поділля" 1:0.

У черговому матчі "Нива", створивши безліч гольових моментів, не зуміла реалізувати жоден. Натомість суперник своєю нагодою скористався та переміг.

Відзначимо, що в порівнянні із попереднім матчем, у стартовому складі нашої команди відбувся ряд змін. Зокрема зі стартових хвилин на поле вийшов граючий головний тренер команди Петро Бадло, якому вимушено довелося закривати позицію центрального оборонця, через відсутність Яневича та Пікуля.

Вже не вперше у цьому сезоні "Нива" могла відкрити рахунок на стартовій хвилині поєдинку. Андрієшин зробив довгу передачу за спини захисникам "ДСО-Поділля", куди вривався Понєдєльнік. Проте реалізувати побачення з воротарем форвард "Ниви" не зумів. Андрій затягнув з ударом, дозволивши оборонцям повернутись назад і реальний гольовий момент було втрачено.

Наступну нагоду відкрити рахунок тернополяни втратили на 15-ій хвилині. Оборонець суперника помилився, віддавши неточну передачу на Сухецького. Той, у свою чергу, зробив хорошу подачу з флангу, але ніким не прикритий Ільчишин не зумів розпорядитися м'ячем як слід. Спершу він не влучив по м'ячу, а повторний удар заблокував захисник господарів. Між тим "ДСО-Поділля" теж намагалося потурбувати воротаря "Ниви" Івана Рогаля. Білик завдавав дальнього удару та м'яч зрикошетив від оборонця і легко опинився у руках воротаря "Ниви". Схожим дальнім ударом згодом відмітився Шевченко — воротар суперника теж нейтралізував загрозу.

У середині тайму "Нива" продовжувала марнувати стовідсоткові гольові моменти. Кохман віддав чудову передачу на Ільчишина, який уникнув офсайду та виривався за побачення з воротарем. Обігравши кіпера, Назар завдавав удару по пустих воротах, але не влучив…

За кілька хвилин Ільчишин знову виходив сам-на-сам, але цього разу воротар "ДСО-Поділля" далеко вийшов з воріт та був першим на м'ячі. Знову дуель з гравцем "Ниви" воротар суперника виграв на 30-ій хвилині. Ільчишин пробивав з лінії штрафного майданчика, але удар вийшов доволі легким та прийшовся прямо у руки голкіперу Владиславу Бритковському.

Господарі поля у першому таймі намагалися загрожувати воротам "Ниви" переважно дальніми ударами, або ж ударами зі стандартів, які виконував капітан "ДСО-Поділля" Юрій Беркита. Гольовими у виконанні опонентів можна назвати два моменти. Спочатку Іван Рогаль невпевнено зіграв на виході, але одразу ж виправився, потягнувши удар головою від Скибіцького. На останній хвилині основного часу уже згаданий Беркита потужно пробив здалеку. Рогаль кулаками відбив м'яч перед собою. На щастя, Андрієшин зумів вибити круглого подалі, адже на м'яч уже чатував форвард господарів Паламар.

Саме Паламарю судилося стати героєм зустрічі для своєї команди. На 63-ій хвилині другого тайму ніхто з оборонців "Ниви" не зустрів нападника, який завдав удару з лінії штрафного майданчика. М'яч від поперечини відскочив за лінію воріт — 1:0.

Усі спроби "Ниви" відігратися до кінця поєдинку були марними. На останніх хвилинах врятувати нічию міг Петро Бадло. Він двічі пробивав по воротах суперника. Спочатку його удар пройшов вище воріт, а потім відмінно зреагував на постріл граючого тренера нашої команди воротар "ДСО-Поділля".

Після цієї поразки "Нива" продовжує залишатися на 6-ій позиції у турнірній таблиці. Нагадаємо, що до завершення чемпіонату Тернопільщини залишаєтсья зіграти ще два тури. Наша команда проведе матчі у Теребовлі та вдома прийматиме ФК "Копичинці".