Тернопільська і теребовлянська "Ниви" знову поділили очки

Сьогодні, 5 жовтня, у матчі 17-го туру чемпіонату Тернопільської області футбольний клуб "Нива" зіграв внічию на виїзді з теребовлянською "Нивою" 1:1.

Вдруге у сезоні тернопільська і теребовлянська команди розійшлися мировою. Матч виправдав всі очікування — на полі точилася справжня чоловіча боротьба, а ближчими до перемоги були тернополяни.

Матч у виконанні нашої команди можна розділити на дві частини. У першому таймі "Нива" Тернопіль пропустила та створила обмаль моментів, а у другому зрівняла рахунок та не використала дві стовідсоткові нагоди вийти вперед.

До середини першого тайму теребовлянські футболісти безліч разів стріляли по воротах "Ниви" тернопільської здалеку. Ударами відмітилися Ковалик, Кармеліта, Стриєшин, Никеруй та Луцик. Левова частка цих ударів прйойшла вище воріт тернопільської команди. Тернополяни моментами теж огризалися. Здалеку бив Шевченко, а також з гострого кута пробивав Понєдєльнік.

Але на 32-ій хвилині гри той же дальній удар вивів господарів вперед. Стриєшин у центрі поля на замасі прибрав Шеченка та завдав прицільного удару у дальній кут — Гарас був безсилим. Згодом Стриєшин намагався зробити дубль, пробиваючи зі штрафного, але цього разу його удар пройшов мимо воріт.

Гості з Тернополя відігратися могли під завісу тайму. Ільчишин впритул пробивав головою, але оборонець виніс м'яч із воріт.

Якщо у першому таймі підопічні Петра Бадла були не надто активними у атаці, то після перерви усе змінилося. Уже на старті другого тайму Понєдєльнік завдавав удару головою — воротар впорався. Згодом Сухецький стріляв метрів із 25-ти — мимо. А на 55-ій хвилині воротар врятував теребовлянську команду після удару головою Понєдєльніка.

Активність тернопільської команди свої плоди принесла у середині другого тайму. Після подачі з лівого флангу, м'яч відскочив до Кривобедрого, який в один дотик переправив м'яч у сітку воріт господарів — 1:1.

На куражі тернопільська "Нива" почала масовані атаки на ворота суперників. Двічі м'яч перевіряв на міцність каркас воріт теребовлянців. Спочатку Сухецький пробивав з лінії штрафного майданчика, але влучив у поперечину. Добити намагався Матвійків, який пробив значно вище воріт. А за кілька хвилин уже сам Матвійків міг стати героєм поєдинку. Після скидки Сухецького, Степан пробивав уже по пустих воротах теребовлянської команди. Але врятував господарів від голу капітан Віктор Ковалик. Він вибив м'яч з пустих воріт і той, відскочивши від перекладини, вилетів подалі у поле. Усі подальші спроби тернополян таки дотиснути суперника успіхом не увінчалися і фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию.