"Нива" пройшла в 1/16 фіналу Кубка футзальної ліги

Сьогодні, 21 січня, у СК "Політехнік" футбольний клуб "Нива" в 1/32 фіналу Кубка Тернопільської футзальної ліни з рахунком 3:2 переміг команду Вищої ліги "Агрон ОТГ".

"Сліпий" жереб звів на перші стадії розіграшу Кубка футзальної ліги лідера Першої ліги — "Ниву" та аутсайдера Вищої ліги — "Агрон ОТГ". Протистояння видалось напруженим та цікавим для глядачів, а "Нива", створивши чимало моментів, мала всі шанси не пройти далі.

У першому таймі глядачі побачили лише один гол. У середині 20-ти хвилинки відзначився Дмитро Галадей. Куди цікавіше розгорталися події у другому таймі. Спочатку Ігор Кохман зрівняв рахунок (Ігор є гравцем "Ниви", але у футзальній лізі захищах кольори іншої команди), але за хвилину Галадей оформив дубль.

Трохи спокійніше за результат стало після голу Ігоря Гатали за чотири хвилини до кінця гри. Однак за дві хвилини після цього Михайло Оконський знову звів відрив "Ниви" до мінімуму. Попри всі намагання "Агрона" зрівняти рахунок на перевести гру у серію післяматчевих шестиметрових ударів, але нашій команді вдалося відстояти переможний результат.

В 1/16 фіналу "Нива" зустрінеться із командою Третьої футзальної ліги — ДЮСШ, яка обіграла з рахунком 7:1 "Арт-Раму". Дата проведення матчів стадії 1/16 фіналу поки невідома.