"Нива" розпочинає з розгрому

28 січня у першому матчі групового етапу турніру пам'яті Ернеста Юста, футбольний клуб "Нива" Тернопіль розбив "Сокіл" з Сокільників з рахунком 7:0.

Для тернопільської команди цей матч був дебютним на цьому турнірі. У той час, як для "Сокола" це вже була друга гра у групі 2. Попередній матч команда з Сокільників виграла з мінімальним рахунком у ФК "Руданці" 4:3.

Стартові хвилини гри активніше провели футболісти "Сокола". Двічі вони завдавали дальніх ударів, але особливої загрози воротам "Ниви" вони не несли. Натомість тернополяни у одній з перших толкових атак відкрили рахунок. Пікуль передачею у штрафний майданчик знайшов на вістрі атаки Немо Шелію, який у боротьбі із захисником зумів проштовхунути м'яч у сітку — 1:0.

Після цього суперник ще одного разу потурбував воротаря "жовто-зелених", після чого ініціатива повністю перейшла до гостей з Тернополя. Друге взяття воріт відбулося у середині тайму. Олександр Кіцак довгою передачею вивів сам-на-сам з воротарем Дмитра Коника і фланговий оборонець без проблем пробив повз воротаря — 2:0.

Третій гол, мабуть, став окрасою цього матчу. Гравці "Сокола" порушили правила майже на лінії штрафного майданчика. До м'яча підійшов Ігор Гатала. Після його удару м'яч зрикошетив від стійки та влучив у воротаря — після чого спокійно закотився за лінію воріт — 3:0. А підвів риску до першого тайму Назар Ільчишин, який забивав вже у пусті ворота, після того, як обіграв кіпера — 4:0.

У перерві головний тренер "Ниви" Петро Бадло зробив одразу сім замін. Хоч тем гри дещо послабився, але перевагою і надалі володіли тернополяни. Щодо суперників, то "Сокіл" у другому таймі запам'ятався хіба що кількома стандартами на ворота "Ниви", які були безрезультатними.

Вп'яте ворота сокільницької команди вдруге у цьому матчі вразив Дмитро Коник, який завдав удару з-за меж штрафного майданчика після подачі кутового — 5:0. Шостий м'яч у активі Андрія Понєдєльніка, який розстріляв ворота суперника з 11-ти метрів. У схожому стилі сьомий гол у ворота "Сокола" провів Олександр Кіцак. Могли гості відзначитися і увосьме, але на 75-ій хвилині Андрій Бадло не реалізував пенальті.

Зазначимо, що передував матчу нашої команди ще один поєдинок у групі 2, де зустрічалися чинний чемпіон Львівщини "Демня" та районна команда "Руданці". Чемпіони сповна познущалися над своїми менш кваліфікованими опонентами — 16:0. Саме проти "Демні" наступний матч доведеться зіграти підопічним Петра Бадла. Гра теж відбудеться у Винниках 11 лютого о 13:00.

Коротко зупинимось на потенційних новачках "Ниви", які брали участь у сьогоднішній грі. Ворота у першому таймі захищав Максим Механів, який у 2016-му році виступав за "Агрон ОТГ" у чемпіонаті Тернопільської області. За підсумками сезону став кращим воротарем області. У другому таймі його змінив Ростислав Левченко, останнім клубом якого була команда "ДЮСШ-1" з Хмельницького.

Захисна лінія "Ниви" може поповнитись Тарасом Морозом ("Нива" Теребовля), Дмитром Коником ("Нива" Теребовля), Вадимом Папіровичем ("Нива" Бережани) та Арсеном Подоляком ("Сокіл" Золочів). Потенційними півзахисниками клубу є Богдан Слоневський ("Агрон ОТГ"), Дмитро Пріхна ("Нива" Бережани), Ігор Гатала ("Агрон ОТГ", кращий бомбардир останнього чемпіонату області) та Дмитро Галадей ("Пансіон" Шепетівка). У нападі тренерський штаб клубу переглядає грузинського легіонера Немо Шелію, який раніше виступав за декілька команд з Тернопільської області на аматорському рівні, а останнім часом грав у Грузії.

Турнір пам'яті Ернеста Юста, груповий етап

28 січня 2017, м. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича

"Нива" – "Сокіл" 7:0

Голи: Шелія (5), Коник (24, 54), Гатала (35), Ільчишин (41), Понєдєльнік (63), Кіцак (69)

"Нива": Механів (Левченко 46), Пікуль (Подоляк 46), Мороз, Папірович (Бадло Вал. 46), Слоневський, Кіцак, Коник (Кривобедрий 51), Ільчишин (Пріхна 46), Шевченко (Бадло А. 46), Гатала (Галадей 46), Шелія (Понєдєльнік 46)

"Сокіл": Павліха (Ленько 46), Жовнірчик, Петрів, Жегала (Козак 83), Філь, Явор (Малишонок 46), Поломаний, Левко, Зінич, Новак (Красневич 46), Чемерис

Попередження: Ільчишин, Пікуль, Поломаний, Петрів

На 75 хвилині Бадло А. не реалізував пенальті (воротар)