Перша поразка "Ниви" у футзальній лізі

12 лютого у СК "Політехнік" футбольний клуб "Нива" Тернопіль у першому матчі фінального етапу Першої футзальної ліги програв з рахуном 1:2 "Арсеналу".

Суперники уже зустрічалися між собою на груповому етапі Першої ліги. Тоді у поєдинку "Ниви" та "Арсеналу" голів не було, а матч завершився нульовою нічиєю, яка стала першою для нашої команди. Саме "Арсенал" тепер завдав "Ниві" і першої поразки у сезоні.

У грі двох рівних команд гольових моментів було не надто багато. Ціна помилки у такому матчі велика, а тому суперники не надто ризикували. "Арсенал" вийшов вперед у середині першого тайму. Після розіграшу кутовго удару Квятковський потужним ударом прошив стінку та воротаря.

Відігратись "Ниві" вдалося лише у середині другого тайму. Костянтин Пікуль швидко розіграв штрафний удар, а Андрій Бадло без проблем обіграв воротаря.

Останні хвилини матчу пройшли у дуже напруженій боротьбі. За дві хвилини до фінального свистка "Арсеналу" вдалася швидка контратака, яку вдало завершив Вовк. У час, що залишався до завершення гри, всі спроби "Ниви" вирвати нічию нічим не завершилися і наша команда вперше у цьому сезоні зазнала поразки.