"Нива" розгромила "Руданці" та пройшла у наступний етап

18 лютого у заключному матчі групового етапу турніру пам'яті Ернеста Юста, футбольний клуб "Нива" Тернопіль впевнено обіграв районну команду ФК "Руданці" — 10:0.

Як і прогнозувалося напередодні гри, третій поєдинок у групі 2 для підопічних Петра Бадла не склав жодних труднощів. Абсолютно різний клас команд дався взнаки зі стартових хвилин. Попри розгром, футболісти з Тернополя не використали ще безліч гольових нагод. Натомість опонент "Ниви" лише два рази завдавав удару у напрямку чужих воріт.

Коротко зупинимося на забитих голах:

1:0. Уже на третій хвилині поєдинку рахунок відкрив сьогоднішній іменинник Степан Матвійків, якому у день гри виповнилося 28 років. Нападнику "Ниви" забити допоміг гравець "Руданців", який необачно віддав передачу назад. Цим скористався Матвійків, який впевнено реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.

2:0. За три хвилини після першого м'яча, Степану Матвійківу ударом головою у нижній кут вдалося оформити дубль. Цього разу асистував нападнику Богдан Слоневський.

3:0. Третій гол у ворота "Руданців" провів грузинський потенційний новачок "Ниви" Немо Шелія. Вдруге у цьому матчі результативна передача на рахунку Слоневського, який вивів Шелію на побачення з воротарем.

4:0. Четвертий м'яч провів потенційний нападник "Ниви" на перегляді. Після подачі з кутового, форвард вколотив м'яч у сітку воріт.

5:0. П'яте взяття воріт на рахунку Ігоря Гатали. Після грубої помилки гравців ФК "Руданці", м'яч потрапив до Степана Матвійківа на куті штрафного майданчика. Без роздумів форвард відпасував на Гаталу, який, накрутивши оборонця, легко пробив повз кіпера.

6:0. Заслуга шостого голу цілком і повністю належить Дмитру Конику. Юний захисник "Ниви" легко пройшов трьох суперників та потужно пробив по воротах. М'яч, зрикошетивши від стійки, опинився у сітці.

7:0. Сьомий гол у ворота "Руданців" вже по перерві провів один із потенційних півзахисників "Ниви" на перегляді. Відзначимо, що на другий тайм тренерський штаб "Ниви" одразу ж випустив вісім нових футболістів.

8:0. У цьому випадку пусті ворота розстріляв Святослав Дзядикевич.

9:0. За кілька хвилин Дзядикевич оформив дубль, пробивши у нижній кут з 16-ти метрів.

10:0. Остаточну крапку у грі поставив гол Андрія Бадла. М'яч, зрикошетивши від ноги оборонця, влетів у дальній від воротаря кут.

Розбивши "Руданці", "Нива" з другого місця пройшла 1 /16 фіналу турніру пам'яті Ернеста Юста. Свого наступного суперника тернополяни дізнаються у понеділок, 20 лютого, коли відбудеться жеребкування цього етапу. Найімовірніше, "Нива" потрапить до когорти не сіяних команд.

ФОТО

Турнір пам'яті Ернеста Юста, груповий етап

18 лютого 2017, м. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича

"Нива" – "Руданці" 10:0

Голи: Матвійків (3, 6), Шелія (14), новачок (22), Гатала (38), Коник (44), новачок (62), Дзядикевич (67, 76), Бадло А. (86)

"Нива": Механів, Бадло Вал. (новачок 64), Мороз (Дзядикевич 46), Пріхна, Слоневський (Кривобедрий 46), Кіцак (Андрієшин 46), Коник (новачок 46), новачок (Сухецький 46), Шелія (Понєдєльнік 46), Гатала (Бадло А. 46), Матвійків (Шевченко 46)

"Руданці": Юр, Пірчесевський (Гаврушко 46), Волянюк, Адамович, Мількович (Залугинець 46), Назаренко, Староста, Квасниця (Назаревич 55) , Гуменюк (Урощак 46), Погорецький, Вихонець

Попередження: Мількович