Нульова нічия "Ниви" та "Львова"

Сьогодні, 22 лютого, у товариському матчі футбольний клуб "Нива" Тернопіль зіграв внічию 0:0 з ФК "Львів" — суперником нашої команди у аматорському чемпіонаті України.

Втретє поспіль на навчально-тренувальних зборах наша команда грає внічию та вдруге поспіль ця нічия — нульова. Сьогоднішній суперник "Ниви" тернополянам уже відомий. Минулого року підопічні Петра Бадла перемагали "Львів" в офіційному матчі. Але у товариській грі ближчими до перемоги були молоді львів'яни. Загалом поєдинок видався бойовим, а головний арбітр показав командам чимало жовтих та три червоні картки.

У першому таймі гольових моментів поблизу обох воріт було вкрай обмаль. Зі старту ініціативою заволоділи гравці ФК "Львова", змусивши "Ниву" відійти в оборону. Тривалий час тернополяни ніяк не могли провести толкову атаку, а всі спроби вийти вперед провалювалися ще у центральній частині поля.

Натомість у середині тайму стався неприємний епізод. Після зіткнення гравців, футболіст ФК "Львів" навмисне вдарив гравця "Ниви" на перегляді. На полі почалася сутичка, яка завершилася вилученням обох футболістів. Проте за домовленістю команд, вилучених одразу ж замінили запасні гравці.

До перерви "Нива" мала одну нагоду. Пікуль довгим пасом виводив на побачення з воротарем Матвійківа, але форвард не дотягнувся до м'яча. Відповідь "Львова" була куди гострішою. Перед самим свистком на перерву гравець господарів розстрілював ворота "Ниви" з близької відстані, але не влучив у ствір.

Після короткої перерви тренерський штаб "Ниви" провів чотири заміни. Але суттєво картина гри не помінялася. "Ниві" дещо вдалося перехопити ініціативу, проте попереду у тернополян нічого не виходило. Єдиний реальний момент відкрити рахунок наприкінці матчу втратив Андрій Понєдєльнік, який з близької відстані не влучив у ворота. Натомість львів'яни кілька разів серйозно турбували воротаря "Ниви" Механіва. На щастя, кіпер у цьому матчі зіграв вище всіляких похвал та неодноразово рятував команду.

Зазначимо, що у середині другого тайму гравець "Ниви" вдруге був вилучений з поля. Цього разу другу жовту отримав Богдан Слоневський. Його одразу ж змінив Назар Ільчишин, який повернувся на поле після травми.