"Нива" перемагає "Волинь U-19" у серії пенальті

5 березня у матчі 1/8 фіналу турніру пам'яті Ернеста Юста, футбольний клуб "Нива" Тернопіль здобув перемогу над "Волинню U-19" з Луцька у серії післяматчевих пенальті 4:2. Основний час гри завершився з рахунком 1:1.

Створивши чимало гольових нагод, "Ниві" лише у другому таймі вдалося відігратися та перевести матч у серію пенальті, де героєм став воротар Іван Бук, який двічі відбивав удари суперника.

Перевагою "Нива" почала володіти зі стартових хвилин поєдинку. Уже на старті здалеку пробивав Шевченко — м'яч пройшов повз ворота. Згодом чудову нагоду створив Шелія, який обіграв кількох суперників, вийшов на ударну позицію, але пробив невдало. Мимо воріт пройшов і удар Мороза головою.

Відоме футбольне правило у цьому випадку спрацювало чітко. І "Волинь", яка переважно оборонялася, свою першу нагоду втілила у забитий м'яч. Після подачі з лівого флангу центральні оборонці тернополян дозволили нападнику Могілю розстріляти ворота Механіва.

Швидко відігратися "Ниві" не вдалося, хоча до перерви моменти у підопічних Петра Бадла були. А одразу після відпочинку, тернополяни влаштували осаду воріт луцької команди. У стартові хвилини другого тайму наші гравці створили три хороші нагоди. Але після ударів Дзядикевича, Гатали та Пріхни м'яч не опинився у сітці. Особливо небезпечним був удар зльоту від Дмитра Пріхни на який дивом зреагував воротар "Волині". А згодом із вбивчої позиції не влучив у ствір Степан Матвійків, який пробивав головою після стандарту.

Марнувати нагоди тернополяни продовжували аж до 75-ї хвилини. Саме тоді після подачі зі штрафного від Гатали, ворота головою розстріляв Святослав Дзядикевич, який вийшов на заміну після перерви.

Забитий гол змусив "Ниву" ще активніше йти вперед з надією здобути перемогу в основний час, але натомість гості з Тернополя були близькими до поразки. Після швидкої атаки лучан, Іван Бук невиправдано покинув ворота і Назару Ільчишину довелося сфолити у штрафному майданчику. До одинядцятиметрової позначки підійшов капітан "Волині" Зинкевич, але переграти воротаря "Ниви" йому не вдалося. Після удару з точки м'яч спершу влучив у стійку, а тоді, зрикошетивши від ноги воротаря, вилетів за межі поля.

Нервовими виявилися і останні хвилини основного часу, адже обидві команди грали у відкритий футбол з надією вирвати перемогу. Проте фінальний свисток зафіксував нічию, а це означало, що командам доведеться пробивати серію післяматчевих пенальті.

У "футбольній лотереї" тернополянам пощастило більше. Усі удари футболісти "Ниви" чітко реалізували. А справжнім героєм серії пенальті став воротар Іван Бук, який двічі відбивав удари суперників, тим самим вивівши "Ниву" до чвертьфіналу турніру пам'яті Ернеста Юста.

Свого наступного суперника наша команда дізнається у понеділок, 6 березня, коли відбудеться жеребкування наступної стадії.

ФОТО

Турнір пам'яті Ернеста Юста, 1/8 фіналу

5 березня 2017, м. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича

"Волинь U-19" Луцьк – "Нива" 1:1 (2:4)

Голи: Могіль (27) – Дзядикевич (75)

"Волинь U-19": Хвалицький, Баб'як, Бескоровайний, Зинкевич, Морозович (Лучка 73), Мельничук, Николишин, Миколайчук (Ясковець 58), Сосовський (Собатюк 46), Могіль, Марчук (Новиков 82)

"Нива": Механів (Бук 46), Пікуль, Мороз, Пріхна (Дорош 51), Слоневський, Шевченко (Сухецький 46), Коник (Гатала 46), Ільчишин, Матвійків, Головачук (Понєдєльнік 66), Шелія (Дзядикевич 46)

Попередження: Бескоровайний, Морозович, Хвалицький, Коник, Слоневський, Марчук, Гатала

На 82-ій хвилині Зинкевич не реалізував пенальті (стійка)

Серія післяматчевих пенальті: Пікуль, Гатала, Мороз, Дзядикевич — Лучка, Николишин