"Нива" розібралась з "Чортковом"

Сьогодні, 22 березня, у товариському матчі футбольний клуб "Нива" Тернопіль переграв з рахунком 4:0 ФК "Чортків-Педуніверситет".

Поєдинок проти чортківських "студентів" став першим для футболістів "Ниви" на заключному навчально-тренувальному зборі. Цікаво, що саме "Чортків-Педуніверситет" буде першим суперником нашого клубу у весняній частині аматорського чемпіонату України.

Загалом матч пройшов під диктовку тернополян, які крім чотирьох забитих м'ячів створили ще безліч гольових моментів, які реалізувати не вдалося.

Вперед "Нива" вийшла наприкінці першого тайму. Шелія вийшов на побачення з воротарем, але не пошкодував віддати пас на Головачука, який розстріляв пусті ворота. Кількома хвилинами раніше Юрій Головачук влучив у перекладину.

Ще три м'ячі у воротах "Чорткова" побували після перерви. Вдруге ворота суперника вразив уже сам Шелія, який майстерно реалізував вихід сам-на-сам, перекинувши м'яч через воротаря.

Втретє кіпера "Чорткова" засмутив Ігор Кохман, який головою замкнув подачу зі штрафного. Відзначимо, що Кохман провів перший матч після тривалого відновлення від травми коліна.

А остаточний рахунок гри наприкінці матчу встановив Назар Ільчишин.

Наступний товариський матч "Нива" проведе у неділю, 26 березня. Суперник стане відомий у найближчі дні.