"Нива" завершує тренувальні збори перемогою над "Агроном"

Сьогодні, 28 березня, у товариському матчі футбольний клуб "Нива" Тернопіль переграв з рахунком 1:0 "Агрон ОТГ" з Великих Гаїв. Цим матчем "Нива" завершила заключний тренувальний збір.

Попри статус товариського матч між "Нивою" та "Агроном ОТГ" був надпринциповим. "Нива" у минулому сезоні тричі поступилася цій команді, тож було бажання покращити статистику. Додавало родзинки і протистояння тренерів команд — рідних братів Петра та Ігоря Бадлів.

Поєдинок розпочався із небезпечного моменту у "Ниви". Юрій Головачук завдавав удару з лінії штрафного майданчика, але м'яч пройшов вище воріт. Після цього епізоду, моментів аж до середини тайму фактично не було. Команди вели боротьбу, не жаліючи себе та суперника.

Відкрити рахунок "Ниві" могли допомогти гравці "Агрона", які непорозумілися у власному штрафному майданчику. На жаль, воротар встиг випередити до удару Юрія Головачука.

У відповідь двічі воротам Івана Бука загрожував досвідчений Автанділ Гвіанідзе. Спершу півзахисник наважився на удар з дальньої відстані — м'яч просвистів повз хрестовину. А з наступним ударом Гвіанідзе впорався Бук.

Одну з реальних нагод забити у першому таймі "Нива" втратила на 36-ій хвилині. Після обрізки гравців "Агрона" на власній половині поля та подачі у штрафний майданчик, Шелія завдавав удару у падінні. Проте м'яч розминувся зі штангою у лічених сантиметрах. Ще більш реальну нагоду незабаром не використав Дзядикевич. Після його удару головою м'яч влучив у стійку воріт.

Зазначимо, що наприкінці тайму "Агрон" створив свій шанс на взяття воріт. Після навісу з лівого флангу оборона "Ниви" не догледіла за Романом Мельником, який пробивав головою. Бук дивом зреагував на удар та не дозволив м'ячу перетнути лінію.

По перерві градус боротьби на полі не впав. Щоправда, другий тайм не був таким насиченим на гольові нагоди. Ігрова перевага була на боці "Ниви", а суперник реальних нагод не мав. Згадати варто лише потужний постріл зі штрафного у виконанні майстра стандартів Ростислава Ціха. З ударом впорався Механів, який у перерві змінив Івана Бука.

У складі нашої команди моменти по черзі не використали Понєдєльнік (теж вийшов на заміну), Пріхна, а також потенційний новачок "Ниви", після удару якого через себе м'яч влучив у перекладину.

Розмочити рахунок у матчі "Ниві" вдалося приблизно за п'ять хвилин до фінального свистка. Понєдєльнік увірвався у штрафний майданчик "Агрона", але його жорстко зустрів суперник. Арбітр справедливо вказав на позначку, а пенальті вміло реалізував Андрій Сухецький, принісши команді перемогу.

Цей матч підсумував третій збір "Ниви" та й загалом усю підготовку до другого кола аматорського чемпіонату України. Після гри команда отримає кілька днів відпочинку і незабаром розпочне безпосередню підготовку до першого офіційного матчу у Чорткові.

Товариська гра

28 березня 2017, м. Тернопіль, стадіон "Текстерно"

"Нива" – "Агроне ОТГ" 1:0

Гол: Сухецький (пен.)

"Нива": Бук, Сухецький, Пріхна, Пікуль, Ільчишин, Слоневський, Дзядикевич, новачок, Шелія, Мороз, Головачук

На заміну виходили: Понєдєльнік, Кіцак, Кохман, Механів

"Агрон ОТГ" (старт. склад): Горнік, Гвіанідзе, Лівіцький, Мельник, Паламар, Гринченко, Глухан, Ціх, Пастернак, Коник, Бачинський