Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 13-го туру

Лідерство у турнірній таблиці захопив волочиський "Агробізнес". "Чайка" з Київщини у дебютній грі весняної частини здолала соснівський "Рочин". Прес-служба футбольного клубу "Нива" Тернопіль розповідає про перипетії 13-го туру аматорського чемпіонату України.

14.04 "Ковель-Волинь" Ковель – ОДЕК Оржів 0:1 (0:1)

Гол: Ніколайчук (41 пен.)

Відкрив програму туру матч у Ковелі, де місцева команда приймала оржівський ОДЕК. У першому колі команда з Оржева на власному полі декласувала ковельчан з рахунком 6:1. Цього разу долю протистояння вирішив лише один гол. Наприкінці першого тайму голкіпер "Ковель-Волині" не за правилами зупинив суперника у штрафному майданчику за що був покараний жовтою карткою та пенальті у власні ворота. Одинадцятиметровий чітко реалізував Олександр Ніколайчук, принісши своїй команді другу перемогу у сезоні над командою з Волині.

Три очки посприяли ОДЕКу повернутися на третє місце у турнірній таблиці. "Ковель-Волинь" залишився шостим.

15.04 "Малинськ" – "Чортків-Педуніверситет" 3:0 (0:0)

Голи: Брикса (62, 74, 82)

Футбольний клуб "Малинськ" сповна реабілітувався за минулотижневу поразку у Теребовлі, розгромивши вдома "Чортків-Педуніверситет". У першому колі "Малинськ" на полі "Чорткова" теж переміг переконливо 1:3. Але цього разу господарі залишили свої ворота у недоторканості.

Чортківчани, які у попередньому турі дивом врятувалися від поразки у грі з тернопільською "Нивою", опиралися "Малинську" лише в першому таймі. Героєм другої половини зустрічі став Віталій Брикса, який протягом двадцяти хвилин оформив хет-трик. Це дозволило йому зрівнятися за голами із кращим бомбардиром чемпіонату Миколою Темнюком із "Агробізнеса". Тепер у обох футболістів по 8 забитих м'ячів.

15.04 "Агробізнес" Волочиськ – "Нива" Теребовля 2:0 (0:0)

Голи: Груша (8), Пліс (27)

Скориставшись тим, що матч підгірського "Оскара" буде зіграно лише у травні, волочиський "Агробізнес" вийшов у лідери чемпіонату, здолавши у домашній грі теребовлянську "Ниву". Долю матчу вирішили два голи волочиської команди у першому таймі. Уже на 8-ій хвилині перший м'яч у футболці "Агробізнеса" забив новачок Віталій Груша. А у середині тайму подвоїв рахунок Тарас Пліс. Теребовлянська команда відзначилася лише двома попередженнями наприкінці гри.

15.04 "Чайка" Петропавлівська Борщагівка – "Рочин" Соснівка 2:0 (2:0)

Голи: Січкарук (11), Бухал (35)

В одному із найцікавіших протистоянь цього туру "Чайка" з Київщини у першому офіційному матчі цього року впевнено обіграла соснівський "Рочин". Господарі поля у період підготовки суттєво оновили склад і, як бачимо, для "Чайки" це принесло результат уже у дебютній грі весняної частини. Зазначимо, що попередній тур колектив з передмістя столиці пропускав.

За аналогією матчу у Волочиську, долю поєдинку у Петропавлівській Борщагівці вирішили два голи у першому таймі. А по перерві команда з Соснівки залишилася у меншості. За другу жовту картку з поля достроково вилучили Павла Іванишина.

Перемога дозволила "Чайці" зрівнятися з "Рочином" за очками та піднятися на четверту позицію. А команда з Соснівки з третього місця опустилася одразу на п'яте, поступаючись "Чайці" за кількістю перемог.