Виїзна поразка "Ниви" у Малинську

30 квітня у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль на виїзді програв ФК "Малинськ" з рахунком 1:0. Вже вп'яте у цьому сезоні тернополяни пропустили після стандарту.

Останні невдалі результати змусили тренерський штаб "Ниви" зробити ротацію у стартовому складі. Так вперше в основі вийшли Шевченко та Понєдєльнік. Натомість на лаві запасних залишилися Пріхна, Сухецький та Дзядикевич.

Момент для взяття воріт "Нива" отримала вже на перших секундах гри. Після подачі Шелії з флангу головою міг розстрілювати ворота Шевченко, якому банально забракло росту. Господарі поля за кілька хвилин теж створили небезпеку біля чужих воріт. Після подачі зі штрафного гравець "Малинська" пробив головою, але м'яч легко забрав Механів. Ще одну нагоду після стандарту футболісти "Малинська" створили трохи згодом. Цього разу гравець завдав прямого удару зі штрафного. Механів не зумів упіймати слизький м'яч, адже впродовж усієї гри у Малинську дощило, але оборонці підстрахували кіпера та вибили м'яч зі штрафного майданчика. "Нива" відповіла перспективним виходом на ворота Ільчишина, але півзахисник з гострого кута пробив повз стійку.

Ключовий момент матчу відбувся на 23-ій хвилині. Після подачі з кутового захисники "Ниви" винесли м'яч на фланг, звідки у штрафний майданчик знову послідувала навісна передача. Після скидки на ближню стійку Роман Савицький проштовхнув м'яч у сітку, відкривши рахунок.

До свистка на перерву гості з Тернополя створили ряд моментів щоб відігратися, але м'яч вперто відмовлявся залітати у чужі ворота. Спершу Юрій Головачук завдавав прицільного удару з лінії штрафного майданчика — м'яч просвистів над поперечкою. За кілька хвилин Головачук знову був на ударній позиції, але удар головою йому не вдався. А найкращий момент для взяття воріт на доданій до першого тайму хвилині змарнував Матвійків. Гравець "Ниви" вийшов на побачення з воротарем, але переграти його не зумів.

Результат першого тайму змушував тернополян до ще активніших дій по перерві. Атакувати чужі ворота "Нива" розпочала одразу і створила чимало нагод щоб відігратися. Так на старті тайму після хорошої подачі від Гатали, не зумів дотягнутися до м'яча Дзядикевич. Сам Ігор Гатала трохи згодом міг забити прямим ударом зі штрафного — вище воріт. А після дальнього удару від Дзядикевича, голкіпер не впевнено але все ж забрав м'яч до рук.

"Малинськ", який у другому таймі діяв переважно на контратаках, остаточно міг поховати усі сподівання тернополян зусиллями Тараса Топоровського. Форвард господарів вийшов на побачення з Механівим, але не влучив у ствір воріт.

В останні хвилини гри "Нива" пішла на штурм та змусила суперника відійти в глибоку оборону. Найкращий момент створив Кіцак, який пробивав зі штрафного метрів із 30-ти. М'яч влучив у поперечину. До фінального свистка врятувати ситуацію могли Шелія і Дзядикевич, але жодному з них проштовхнути м'яч у сітку воріт не судилося.

Констатуємо, що "Нива" зазнає другої поразки поспіль і опускається з сьомого на дев'яте місце у турнірній таблиці. У наступному турі наша команда зіграє перший домашній матч у другому колі. Суперником буде лідер чемпіонату — волочиський "Агробізнес".