"Нива" програла "Агробізнесу"

6 травня у матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль вдома поступився волочиському "Агробізнесу" з рахунком 0:2.

Тернопільська команда вперше у 2017-му році зіграла домашній матч. Попередні три поєдинки "Нива" провела на виїзді. Затишний стадіон у Великих Гаях ретельно готували до цього матчу ще задовго до його початку. Завдяки старанням Великогаївської об'єднаної територіальної громади, було проведено реконструкцію футбольного поля та частково ремонт адміністративної будівлі стадіону.

Після останньої гри тернополян у Малинську, відбулася ротація на тренерському містку "Ниви". Петро Бадло покинув пост головного тренера, а готував команду до матчу спортивний директор Самір Гасанов. На перший план у матчі проти "Агробізнеса" вийшла справжня чоловіча боротьба та подекуди зашкалювали емоції. А у середині першого тайму стався прикрий епізод. Гравці "Ниви" Понєдєльнік та Головачук зіткнулись головами. Останнього з матчу забрала швидка допомога і уже у лікарні спеціалісти констатували у Юрія струс головного мозку. Після ретельного обстеження футболіста "Ниви" відпустили додому.

Щодо матчу, то гості з Волочиська відкрили рахунок на другій хвилині завдяки доволі курйозному голу. Тарас Пліс отримав м'яч на правому фланзі та виконував навіс у штрафний майданчик "Ниви". Навісу у гравця суперника не вийшло, але м'яч залетів за комірець Механіву та опинився у сітці воріт. Гіршого початку гри для господарів і не придумаєш.

Моменти щоб відігратися у футболістів "Ниви" були, але ні Головачук, ні Понєдєльнік свої нагоди не реалізували. Натомість наша команда отримала другий необов'язковий гол у свої ворота. Віталій Груша увірвався у штрафний майданчик, де його не за правилами зупинив воротар Максим Механів. Жовта картка голкіперу та пенальті — арбітр був однозначним. Одинадцятиметровий реалізував Дмитро Юхимович, але Механів був близьким до того, щоб виправити свою помилку.

На останніх хвилинах тайму "Нива" була дуже близькою до того, щоб відіграти один м'яч. Але Олександр Кіцак потужним ударом зі штрафного влучив у стійку воріт "Агробізнеса".

У другому таймі гольові нагоди виникали біля обох воріт, але по-справжньому небезпечних моментів команди створили обмаль. Гості на старті другої частини матчу могли забивати зусиллями Темнюка та Груші. У "Ниви" перспективні моменти не реалізували Кіцак, Матвійків та Дзядикевич.

Фінальний свисток рефері з Ужгорода констатував перемогу "Агробізнеса", який продовжує безпрограшну серію у чемпіонаті. "Нива" після цієї поразки залишилася на 9-му місці у турнірній таблиці. Наші перемоги — попереду!!!