"Нива" не встояла перед львів'янами

21 травня у матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль вдома з рахунком 0:2 програв ФК "Львову".

"Нива" до поєдинку проти ФК "Львів", як відомо, підійшла із серйозними кадровими втратами. До того ж, гру через дискваліфікацію пропускав капітан команди Костянтин Пікуль. Тож вперше у цьому році з капітанською пов'язкою на поле тернополян вивів Богдан Слоневський.

Уже на першій хвилині гри гості зі Львова створили потенційно гольовий момент. Після швидкої атаки по правому флангу та прострілу у штрафний майданчик "Ниви", гравець суперника завдавав удару у нижній кут воріт. На щастя для тернополян, м'яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки. З відповіддю "Нива" не забарилася, але удар головою Тараса Мороза після подачі зі штрафного успіхом не увінчався.

Ближче до середини першого тайму перевага господарів стала відчутною. Після стандарту міг відзначитися Віталій Заторський, але пробив вище воріт. Незабаром Богдан Слоневський завдавав прямого удару по воротах зі штрафного — на заваді став захисник. Вбивчий момент втратив Ігор Гатала, який опинився на самоті з воротарем "Львова". Проте переграти кіпера нашому гравцю не вдалося.

Наприкінці тайму двічі міг відзначитися Святослав Дзядикевич. Спершу він неточно пробив головою, а потім удар нападника метрів із 20-ти прийняла на себе поперечка воріт львівської команди.

Після вдалого першого тайму, мабуть, ніхто не вірив в успіх гостей після перерви. Ніхто, крім самих львів'ян. Які уже на початку другого тайму шокували "Ниву" двома голами поспіль. Перший гол ФК "Львів" провів після подачі з кутового. М'яч, після серії рикошетів, опинився у Юрія Шпирки, який розстріляв пусті ворота Механіва. За хвилину друге взяття воріт тернополяни організували самі ж собі. Поблизу свого штрафного майданчика між собою не розібралися Мороз та Ільчишин. Як наслідок, м'яч опинився у Володимира Савошка, який реалізував вихід віч-на-віч з Максимом Механівим.

Безвихідна ситуація змусила тернополян усіма силами йти вперед з надією відігратися. Як мінімум, тричі здалеку пробивав Богдан Слоневський. Втратив хороший момент і Андрій Понєдєльнік. У середині тайму дивом не забив Святослав Дзядикевич, якому вдало асистував Назар Ільчишин.

Уже на доданих хвилинах до основного часу "Нива" отримала право на штрафний майже з лінії штрафного майданчика. На жаль, удар Богдана Слоневського пройшов повз ворота.

Гравцям "Ниви" у цьому матчі аж ніяк не можна відмовити у бажанні чи самовіддачі. Проте виграє лише той, хто забиває голи…