"Нива" зіграла внічию з "Оскаром"

25 травня у перенесеному матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль вдома зіграв внічию 1:1 з підгірським "Оскаром".

Тернополяни у цьому матчі створили чимало гольових нагод, вперше з 12-го туру вразивши ворота суперника. Проте втримати мінімальну перевагу у рахунку "Нива" не змогла, вдруге у сезоні поділивши очки з "Оскаром".

Гра розпочалася із хорошої нагоди у команди з Підгір'я. Оборонці "Ниви" не встежили за опонентом у власному штрафному майданчику. На щастя, м'яч зрізався з ноги суперника і удар не вийшов. Після цього моменту ініціативою заволоділи тернополяни, які регулярно створювали нагоди поблизу чужих воріт. Спочатку Віталій Заторський намагався вивести на побачення з воротарем Юрія Головачука, але передача вийшла засильною і голкіпер встиг вийти з воріт на перехоплення. За кілька хвилин дальнього удару завдавав Пікуль — голкіпер був на місці. Ще за мить на ударній позиції опинився Шевченко, але не влучив у дальній кут.

Гості свій другий справді небезпечний момент створили у середині першого тайму. Кремезний форвард Ростислав Романишин вибігав на побачення з кіпером "Ниви" Механівим, але в останній момент на шляху удару став Костянтин Пікуль, який встиг повернутися.

На останніх хвилинах тайму команди теж обмінялися гострими моментами. Гравець "Оскара" намагався забити після проходу по лівому фланзі, але вдало зіграв Механів. У "Ниви" хорошу нагоду втратив Дзядикевич, який пробивав з-за меж штрафного майданчика. М'яч пройшов повз стійку.

На старті другої половини зустрічі активністю відзначився колишній капітан "Ниви" Віктор Яневич, який пробивав із дальньої відстані. Удар оборонця гостей вийшов невдалим.

"Ниві" вийти вперед на 57-ій хвилині допоміг стандарт. Суперник сфолив проти Юрія Головачука поблизу бокової лінії. До м'яча підійшов Богдан Слоневський та прямим ударом влучив у дальній кут воріт підгірської команди.

Після забитого голу "Оскар" всіма силами пішов вперед і за п'ять хвилин по тому рахунок був уже рівним. Після довгої навісної подачі у штрафний майданчик "Ниви" Павло Дмитрів головою забив у відповідь.

Обмінявшись голами, команди до фінального свистка грали у відкритий футбол з чималою кількістю нагод забити ще. У "Ниви", як мінімум, двічі міг відзначатися Юрій Головачук. Спершу він не влучив у ствір з близької відстані, а перед самим фінальним свистком арбітра, нападник пробивав з розвороту, але у ворота теж не влучив.

"Нива" набрала лише друге очко у другому колі, а "Оскар" в третьому матчі поспіль не може перемогти.