"Нива" завершила сезон мінімальною поразкою

17 червня у матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль програв вдома теребовлянській "Ниві" з рахунком 0:1.

Протистояння тернопільської і теребовлянської "Ниви" викликало на стадіоні у Великих Гаях чималий ажіотаж серед вболівальників. За свою історію команди тричі зустрічалися на футбольному полі і усі три матчі завершувалися нічийними результатами. Цього разу, фортуна посміхнулася теребовлянській команді, яка завдяки голу Олександра Боженка здобула мінімальну перемогу.

Матч міг скластись по-іншому, забий Андрій Понєдєльнік уже на першій хвилині. Нападник "Ниви" протягнув м'яч до чужих воріт з власної половини поля, але вдарив по центру і воротар Віктор Ольховий без проблем удар відбив. Теребовлянці з відповіддю не забарилися. Руслан Луцик опинився у штрафному майданчику та його удар вийшов не надто сильним і м'яч у руки забрав Механів.

Згодом непоганий дриблінг продемонстрував Святослав Дзядикевич. Проте, обійшовши чотирьох суперників, удар йому не вдався. Так само невдало за кілька хвилин пробив з перспективного штрафного Богдан Слоневський — на шляху м'яча стала стінка. А удар Юрія Головачука з кута воротарського майданчика влучив у зовнішній ствір воріт.

Гол у середині першого тайму господарі пропустили після контратаки. Руслан Луцик розрізною передачею знайшов попереду Олега Никеруя, який прострілив у воротарський майданчик. М'яч, зрикошетивши спочатку від Дмитра Пріхни, а потім від Костянтина Пікуля, опинився на нозі у нападника Олександра Боженка. Його удар був не надто сильним, але м'яч по-зрадницьки від ноги Віталія Заторського закотився у сітку…

Моментів щоб відігратися до свистка на перерву у тернополян фактично не було, але на старті другого хороший момент упустив Ігор Гатала. Отримавши м'яч на куті штрафного майданчика, нападник виривався на побачення з воротарем. Але удар вийшов легким для кіпера теребовлянської команди.

Загалом у другому таймі на полі було більше боротьби, ніж змістовної гри. На двох команди створили кілька моментів. У середині другого тайму стався епізод, який міг змінити хід матчу. Той таки Ігор Гатала знову увірвався до штрафного майданчика та був відверто збитий суперником, але арбітр з Луцька та його асистенти порушення правил не вгледіли.

Трохи згодом хороший удар вдався Святославу Дзядикевичу — голкіпер Ольховий відбив перед собою. На добиванні опинився Пріхна, але на заваді став капітан гостей Віктор Ковалик, який виніс м'яч з воріт на кутовий. А підсумував поєдинок дальній і неточний удар від Тараса Мороза…

Заключна гра сезону стала святом для однієї "Ниви" та невдачею для іншої. Теребовлянська команда завершує змагання аматорського чемпіонату на 6-му місці. "Нива" Тернопіль своє підсумкове місце дізнається лише, 18 червня, коли свій матч зіграє "Малинськ", який ще має шанс обійти нашу команду у турнірній таблиці.