Перемога у контрольному матчі

Сьогодні, 15 липня, футбольний клуб "Нива" у товариському матчі переграв молодіжну команду львівських "Карпат" з рахунком 2:1.

Матч відбувся на львівському стадіоні "Прогрес". Тренерський штаб "Ниви" дав змогу проявити себе усім заявленим футболістам, крім травмованих Костянтина Пікуля, Тараса Мороза та Юрія Головачука, який теж нещодавно отримав ушкодження. А також воротаря Максима Механіва, який займався індивідувальною роботою. Натомість участь у грі взяли три потенційні новачки.

Юні карпатівці першими відкрили рахунок у середині першого тайму. Після стрімкої атаки нападник "Карпат" реалізував вихід сам-на-сам з Богданом Степаненком. Ще до перерви тернополяни відігрались зусиллями Святослава Дзядикевича, а у другому таймі перемогу "Ниві" приніс точний удар Назара Ільчишина. Відзначимо, що за ходом матчу гості мали ще ряд нагод для взяття воріт. Зокрема ще у першому таймі ударом у падінні через себе пробивав Антон Музиченко — львів'ян виручила стійка. У другому таймі хороші нагоди не реалізували Понєдєльнік, Слоневський та Апанчук.

Нагадаємо, що "Нива" провела цей матч аби заповнити вимушену паузу у чемпіонаті Другої ліги, пов'язану із зняттям зі змагань дубля "Черкаського Дніпра". Наступний матч за календарем "Нива" повинна провести 22 липня проти "Арсенал-Київщина". Щоправда і доля цього протистояння знаходиться під знаком запитання через те, що команда з Білої Церкви переживає фінансові негаразди і теж ризикує припинити участь у чемпіонаті.