Богдан Самардак: "Такий футбол нам не потрібен"

Виконувач обов'язки головного тренера ФК "Нива" Богдан Самардак прокоментував офіційному сайту клубу рішення команди зійти з поля у матчі проти "Геліоса".

— Хоча я не коментую суддівство, але такого я ще не бачив. Схоже, ми потрапили у таку ж ситуацію, у якій не так давно перебував футбольний клуб "Полтава". Черговою "жертвою" стала "Нива". Я не можу пояснити те, що витворяли ці люди. Їхні імена називати я не хочу і ніколи не буду. Це — кричущий випадок. На стадіоні були присутні люди, які розбираються у футболі. Вони констатували, що так не судять навіть на чемпіонатах районів. Ми подолали важку дорогу, грали у шалену спеку, але нам зіпсували свято футболу. Рішення своїх футболістів я підтримую. Такий футбол нам не потрібен.

— З суддями ви не спілкувалися?

— Я заявив після матчу, що ми будемо подавати протест на такі дії. Ці люди не достойні бути у футболі. Чомусь у перерві матчу головний суддя довго говорив по мобільному телефону. Наскільки я зрозумів, у доданий час ми грали до забитого голу у наші ворота.

— Чи можна стверджувати, що протягом гри судді систематично "вбивали" "Ниву"?

— Абсолютно. Нашим футболістам показали 9 жовтих карток. Двічі м'яч влучав у руку гравця суперника у штрафному майданчику, але пенальті ставили тільки у наші ворота. Не знаю навіть, як він наважився дати жовту Пічкуру, який ліктем розбив обличчя Ярославу Свораку до крові. Все, що залишалося арбітру, так це поаплодувати собі, призначивши пенальті по завершенні навіть компенсованого часу…