"Нива" програє "Прикарпаттю" і вибуває з Кубка України

Сьогодні, 26 липня, футбольний клуб "Нива" у другому попередньому етапі Кубка України поступився вдома івано-франківському "Прикарпаттю" з рахунком 0:2.

У кубоковому матчі проти івано-франківського "Прикарпаття" тренерський штаб "Ниви" вирішив вдатися до ротації основного складу. У порівнянні з двома попередніми поєдинками сталися три зміни. Дебютував в основі Тарас Мороз, який повністю відновився від ушкодження. Також з перших хвилин на поле вийшли Ігор Гатала та Олександр Апанчук. Натомість на лаві запасних залишилися Понєдєльнік, Головачук та Дзядикевич.

Перші хвилини тернополяни провели дещо невпевнено, дозволивши супернику застосувати пресинг. Однак саме "Нива" створила перший небезпечний момент у матчі. Назар Ільчишин пробивав з лінії штрафного майданчика після скидки від Дмитра Пріхни — воротар перевів м'яч на кутовий. Гості відповіли двома дальніми ударами. Перший пройшов мимо воріт, а з другим легко справився Максим Механів.

Гостро біля воріт "Прикарпаття" було після подачі з кутового у середині першого тайму. На дальній стійці оборонці гостей забули про Музиченка, але удар захиснику "Ниви" не вдався. А за кілька хвилин свій момент не реалізував капітан франківців Ігор Худоб'як. "Халк" пробивав з гострого кута, але на місці був Механів.

Наприкінці тайму футболісти "Ниви" вдало вибігали у контратаку, яка завершилась прострілом Ільчишина у штрафний майданчик. На жаль, замкнути цю передачу не зумів Апанчук, якого надійно прикривав захисник.

А на початку другого тайму Олександр Апанчук змарнував стовідсотковий шанс відкрити рахунок. Найдосвідченіший у складі гостей Олег Веприк невдало вибив м'яч і влучив у Ігоря Гаталу. Зрикошетивши, м'яч потрапив до Апанчука, якого ніхто не опікав у штрафному майданчику. Форвард одразу ж завдав удару, але м'яч пройшов вище…

Згодом шанс відкрити рахунк втратили гості. Гравець "Прикарпаття" прорвався по лівому фланзі та увійшов до штрафного майданчика. Блискуче на виході зіграв Механів, який заблокував удар суперника.

Надалі команди обмінялися небезпечними ударами, але не більше. Розв'язка ж настала за десять хвилин до фінального свистка. Після блискучої розрізної передачі у штрафний майданчик "Ниви" увірвався Роман Кузьмин, який завдав удару ледь не з нульового кута. М'яч, по-зрадницьки, відскочив від стійки у ворота. А остаточний рахунок у грі встановив Ігор Худобяк. Провалився правий фланг тернопільської оборони. Суперник прострілив у карний майданчик, м'яч зрикошетив від оборонця і відскочив прямо на ногу Худоб'яку, який переправив його у пусті ворота.

"Нива" поступається івано-франківському "Прикарпаттю" та припиняє участь у розіграші Кубка України, зазнавши першої поразки на професійному рівні. Віддати борг франківцям наша команда зможе 5 серпня, коли вдома прийме "Прикарпаття" вже у рамках чемпіонату Другої ліги. А наступний матч у чемпіонаті тернополяни проведуть у понеділок, 31 липня. У Вінниці наша команда протистоятиме місцевій "Ниві-В"