"Нива" грає внічию у Вінниці

31 липня, футбольний клуб "Нива" у третьому турі Другої ліги на виїзді зіграв внічию з вінницькою "Нивою-В" 1:1.

Три пенальті, два голи та вилучення — такий короткий підсумок нивівського дербі, яке відбулося у Вінниці. Героями поєдинку справедливо можна вважати двох воротарів команд, які по разу зуміли відбити удар з "точки".

На старті матчу команди обмінялися подачами зі штрафного — невдало. Згодом господарі теж зі стандарту створили перший гольовий момент у грі. Після подачі з кутового та удару головою врятував "Ниву" Богдан Слоневський, який виніс м'яч з лінії воріт. З відповіддю тернополяни не забарилися. Ігор Гатала увірвався у штрафний майданчик "Ниви-В" та цілив у дальню дев'ятку. На жаль, м'яч розминувся у лічених сантиметрах з стійкою.

А на 13-ій хвилині вінничани отримали право на перше пенальті у цьому матчі. Суперника у штрафному майданчику не за правилами зустрів Мороз і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. До м'яча підійшов капітан "Ниви-В" Колінз, але виграти дуель у Механіва йому не вдалося.

Після незабитого пенальті, ініціатива перейшла до тернопільської "Ниви" і гольові моменти біля чужих воріт почали виникати регулярно. Так у середині тайму вихід сам-на-сам з воротарем не зумів реалізувати Ільчишин — кіпер відбив м'яч на кутовий. Згодом воротар "Ниви-В" врятував свою команду після удару Музиченка у ближній кут. Впорався кіпер господарів із пострілом Слоневського зі штрафного.

Проте на 35-ій хвилині воротар "Ниви-В" став антигероєм епідоду. Юрій Головачук увірвався у штрафний майданчик і був збитий воротарем Бабійчуком за що голкіпер отримав попередження, а тернополяни — право на друге у цій грі пенальті. Цього разу капітан "Ниви" Богдан Слоневський був переконливим — 0:1!

Зазначимо, що до свистка на перерву вінничани могли відігратися. Після удару зі штрафного блискучу реакцію продемонстрував Механів, витягнувши м'яч з-під перекладини.

Нелегко дався тернополянам старт другого тайму. Вінничани з перших хвилин заволоділи ініціативою та змусили "Ниву" оборонятися. На 52-ій хвилині, після провалу правого краю оборони тернопільського клубу, господарі зуміли відігратися. Перший удар суперника з району одинадцятиметрової позначки відбив Механів, але на добиванні зіграв Денис Катрюк.

Забитий м'яч додав неабиякої впевненості "Ниві-В" і господарі всіма силами пішли у атаку, відтіснивши суперника до своїх воріт. Кілька разів "Ниву" рятував Механів, а у середині тайму Антон Музиченко виніс м'яч уже з пустих воріт, після удару суперника головою.

Вирівняти гру тернополянам вдалося лише під завісу поєдинку. Тоді уже моменти почали виникати біля воріт вінницької команди. Першим голкіпера потурбував Ільчишин, але його удар з лінії штрафного майданчика був не сильним. Згодом два моменти не використав Юрій Головачук, а удар Нагорного після подачі з кутового пройшов набагато вище рамки воріт.

Насиченими на події видались заключні хвилини поєдинку. Спершу на 90-ій хвилині другу жовту отримав захисник "Ниви-В" Борячук. А на п'ятій доданій до основного часу хвилині "Нива" отримала шанс вирвати перемогу. Ільчишин прострілив з правого флангу, а ніким не прикритий Дзядикевич замикав дальню стійку. М'яч, від руки захисника "Ниви-В" Карвацького відбився у перекладину. Вирок судді — червона картка оборонцю та друге в матчі пенальті у ворота вінничан. На жаль, Юрій Головачук не зміг перерграти воротаря суперника і одразу ж після цього пролунав фінальний свисток…

Друга ліга, тур 3

31 липня 2017, Вінниця, СК "Нива"

"Нива-В" – "Нива" 1:1

Голи: Катрюк (51) — Слоневський (36 пен.)

"Нива-В": Бабійчук, Хохлов, Темерівський (Карвацький 46), Маляренко (Браславський 46), Борячук, Катрюк, Осадчий (Бреус 70), Овчар, Брижчук, Колінз, Андрєєв

"Нива" Тернопіль: Механів, Пріхна, Мороз, Музиченко, Нагорний, Ільчишин, Гатала (Дзядикевич 67), Шевченко (Понєдєльнік 63), Чорномаз, Слоневський (Касьяненко 81), Головачук

Попередження: Гатала (21), Бабійчук (35), Чорномаз (35), Борячук (86), Браславський (90+4)

Вилучення: Борячук (90, друга жовта), Карвацький (90+5, позбавлення суперника очевидної гольової можливості)

На 14 хвилині Колінз ("Нива-В") не реалізував пенальті (воротар)

На 90+5 хвилині Головачук ("Нива") не реалізував пенальті (воротар)