"Нива" впевнено перемогла "Скалу"

13 серпня футбольний клуб "Нива" у шостому турі Другої ліги вдома переміг стрийську "Скалу" з рахунком 2:0.

Другу перемогу у сезоні тернополянам принесли два швидкі голи Ігоря Гатали. "Скала" зазнала першої виїзної поразки у сезоні.

Стартовий склад "Ниви" зазнав певних змін у порівнянні з нещодавнім матчем у Львові. Костянтин Пікуль та Ігор Кохман вперше у чемпіонаті вийшли зі стартових хвилин. Повернувся в основу Ігор Гатала, котрому судилося стати героєм зустрічі. До речі, Ігор Гатала на дитячо-юнацькому рівні захищав кольори академії стрийської "Скали".

З перших хвилин матчу тернополяни почали диктувати свою гру суперникам. І незадовго після стартового свистка у воротах гостей побував перший м'яч. Дмитро Пріхна продавив оборонців "Скали" і виконав простріл у штрафний суперника, звідки Гатала в дотик переправив м'яч у ворота — 1:0.

Незадовго після взяття воріт, Слоневський пробивав з середньої дистанції — воротар забирав у руки. Відповідь "Скали" була не надто гостра. Після подачі зі стандарту стрияни цілили по воротах ударом головою — без проблем для Механіва.

А на 14-ій хвилині гри оборона "Скали" вдруге дала тріщину. Слоневський зробив блискучу розрізну передачу, вивівши Ігоря Гаталу на побачення з воротарем і той не схибив — 2:0!

Після другого голу гра дещо заспокоїлась, але моменти виникали лише біля воріт стрийської команди. Зокрема свої нагоди не реалізували Юрій Головачук і Тарас Мороз, який пробивав головою після подачі з кутового.

Збільшити перевагу у рахунку "Нива" могла на старті другого тайму. Після удару Чорномаза метрів із 25-ти м'яч влучив у стійку. А за кілька хвилин хет-трик ледь не оформив Гатала. Цього разу після його удару воротар зіграв надійно.

"Скала" "прокинулась" ближче до середини другого тайму. Юрій Фляк наважився на дальній удар. І після рикошету від оборонця "Ниви" м'яч опинився в руках Механіва. Забивати гості могли після подачі з кутового та метушні у штрафному майданчику тернополян. На щастя, завершальний удар гравцю "Скали" не вдався. Мимо воріт пройшов і постріл кращого бомбардира гостей Володимира Гладкого.

Заключні хвилини пройшли під диктовку тернополян, які не реалізували ще ряд гольових нагод. На ударній позиції опинялися Нагорний, Слоневський та Пріхна. У більшості епізодів стриян рятував кіпер Білик.

Фінальний свисток киїівського арбітра Ігоря Бича зафіксував переконливу перемогу "Ниви".