"Нива" та "Буковина" завершили матч без голів

26 серпня футбольний клуб "Нива" у восьмому турі Другої ліги вдома не зумів переграти чернівецьку "Буковину" — 0:0.

Матч видався багатим на боротьбу, а ближчою до перемоги була саме "Нива". Двічі гостей від забитого голу рятувала стійка.

Останні матчі у чемпіонаті "Нива" та "Буковина" провели ще два тижні тому. Обидві команди мали чимало часу, щоб підготуватися до протистояння у Вишнівці. Наставник "Ниви" Сергій Задорожний у порівнянні з переможною грою над "Скалою" зробив лише одну зміну. Травмованого Ігоря Кохмана у центрі поля замінив новачок Ігор Вонс. Чернівецьку команду до матчу готував новий-старий наставник — Віктор Мглинець, якому, на жаль, вдалося відібрати очки у тернополян.

Гості розпочали матч доволі активно і саме "Буковина" першою потурбувала Механіва. Після подачі справа Карапка завдавав удару головою — воротар був на місці. А вперше вступити у гру кіпера гостей Чесановського змусив нападник "Ниви" Юрій Головачук, який чимало років виступав у структурі чернівецького клубу. На чужій половині поля Юрію вдалося відібрати м'яч, але подальший удар став легкою здобиччю для воротаря.

У середині тайму "Нива" отримала право на небезпечний штрафний удар. Гаталу суперник відверто звалив з ніг на підступах до штрафного майданчика. До м'яча підійшов Ігор Вонс, але гостей врятувала стійка!

До свистка на перерву команди лише обмінялися дальніми ударами. У "Ниви" здалеку стріляв Слоневський, у "Буковини" — Українець.

Тернополянам вдалося активно розпочати другий тайм. Спочатку Пріхна пробивав з кута штрафного майданчика — Чесановський впорався з ударом. А за мить Пікуль головою замикав подачу з кутового — вище.

"Буковина" восновному відповідала дальніми ударами. З-за меж штрафного майданчика кілька разів пробивали Антон Батрак та Вадим Українець. Також здалеку стріляв Найко, але безрезультатно.

Хорошу нагоду пробити воротаря "Буковини" на 75-ій хвилині втратив Ігор Вонс. Після діагональної передачі з лівого флангу, Вонс обіграв захисника, але переграти кіпера не зумів.

Тренерський штаб "Ниви" пожвавив гру у атаці, випустивши на поле кількох свіжих футболістів. Один із них — новачок Володимир Пришнівський, міг стати героєм матчу. Тарас Мороз вивів його на побачення з воротарем, але Володимир з вигідної позиції влучив у стійку!

Догравати поєдинок командам довелося під акомпанемент шаленої зливи. За час, що залишився до фінального свистка, вирвати перемогу для "Ниви" могли Дзядикевич та Апанчук. Проте арбітр зафіксував безгольову нічию, яка не дозволила "Ниві" скоротити відрив від лідерів.

Наступний матч у чемпіонаті Другої ліги тернополяни проведуть уже у найближчу середу, 30 серпня. "Нива" зіграє на виїзді проти волочиського "Агробізнеса". Початок гри о 18:00.