"Нива" розібралася з лідером чемпіонату

30 серпня футбольний клуб "Нива" у дев'ятому турі Другої ліги на виїзді обіграв з рахунком 0:1 волочиський "Агробізнес".

Чотири рази "Нива" та "Агробізнес" зустрічалися між собою на аматорському рівні і жодного разу фортуна не поверталась лицем до тернополян. Двічі перемагав "Агробізнес" та ще два рази були зафіксовані нічийні результати. У першому матчі команд на професійному рівні "Ниві" не лише вдалося перервати власну безвиграшну серію проти волочиської команди, але й загалом обірвати переможну серію "Агробізнеса", яка тривала від початку нового сезону.

Окрім цього у Волочиську "Нива" презентувала виїзний комплект ігрової форми, а у складі команди дебютував останній запрошений новачок — нападник Артур Дорі.

На правах господарів активніше зустріч розпочали футболісти з Волочиська, виконавши кілька навісних передач до штрафного майданчика "Ниви". Щоправда, особливої загрози воротам Механіва вони не несли. Гості відповіли доволі небезпечною подачею зі штрафного від Ігоря Вонса — Одольський кулаками нейтралізував загрозу.

Перший по-справжньому гострий момент тернополяни організували у середині тайму. Дорі виконав простріл з правого флангу, але Головачук та Пришнівський у боротьбі з оборонцем замкнути пас партнера не зуміли.

Вийти вперед "Ниві" вдалося завдяки подачі з кутового. Вонс подав, Нагорний продовжив на дальню стійку, а Анатолій Чорномаз забивав вже у пусті ворота "Агробізнеса", провівши дебютний гол у футболці "Ниви".

Доволі швидко у господарів був шанс відігратися. Скакун небезпечно прострілював вздовж лінії воротарського майданчика у напрямку Семенця. На щастя, оборона "Ниви" завадила форварду розпорядитися м'ячем у близькості до воріт. Підсумував події першого тайму неточний удар футболіста з Волочиська після подачі з кутового.

По перерві "Нива" отримала хороший шанс забити вдруге. Прямим ударом зі штрафного метрів із 35-ти намагався поцілити Вонс — м'яч трішки розминувся з поперечкою. Суперник відповів вкрай неточним дальнім ударом від Скакуна, а також невдалим намаганням закинути м'яч за комірець Механіву.

Загалом попри територіальну перевагу, "Агробізнес" не часто змушував Механіва вступати у гру. Відмітити варто лише дальній удар суперника з кута штрафного майданчика — мимо та неточний удар головою.

А уже на доданих до основного часу хвилинах, тернополяни могли остаточно добити суперника. Після швидкої контратаки Слоневський прострілював на Апанчука, проте форвард "Ниви" не зумів пробити як слід. Завершував атаку дальнім пострілом герой матчу Чорномаз, але вдруге вразити ворота "Агробізнеса" йому не судилося.

У наступному турі "Нива" зустрінеться зі ще одним представником Хмельниччини у Другій лізі. Нашим суперником буде хмельницьке "Поділля". Матч відбудеться у неділю, 3 вересня, на стадіоні у Вишнівці. Початок зустрічі о 17:00!Друга ліга, тур 9