"Нива" обіграла хмельницьке "Поділля"

3 вересня футбольний клуб "Нива" у десятому турі Другої ліги вдома переміг хмельницьке "Поділля" з рахунком 3:2.

Ведучи у рахунку 3:0, "Нива" дозволила супернику скоротити розрив до мінімуму, але у підсумку не віддала "Поділлю" три очки.

Наставник "Ниви" Сергій Задорожний вдався до певної кадрової ротації. В основі вийшли Апанчук, Понєдєльнік та Касьяненко. Натомість на лаві запасних залишилися Головачук, Дорі та Гатала. Розраховувати у грі з хмельничанами тренерський штаб "Ниви" не міг одразу на трьох футболістів — дискваліфікованого Слоневського і травмованих Пікуля та Кохмана. У запасі залишився новачок Литовченко, який приєднався до клубу напередодні поєдинку.

Найактивнішим на стартових хвилинах був форвард "Ниви" Апанчук. Першу нагоду забити він втратив за п'ять хвилин після стартового свистка. Вонс подав з кутового, але Олександр невдало пробив головою. А за кілька хвилин саме старання Апанчука призвели до першого взяття воріт "Поділля". Музиченко виконав довгу передачу у напрямку Апанчука, який зумів продавити двох захисників та обіграти воротаря. Після його удару, м'яч, відскочивши спочатку від Рижука, а потім від Охрончука — закотився у пусті ворота.

Забивши, "Нива" обертів не збавляла і регулярно біля воріт "Поділля" виникали небезпечні моменти. З лінії штрафного майданчика пробивав Павло Нагорний — воротар забрав у руки. А за мить, після подачі з кутового, Апанчук знову загрожував воротам, але влучив у свого ж партнера і момент було втрачено. Трохи згодом на дальній удар наважився Анатолій Чорномаз — кіпер у стрибку перевів на кутовий.

"Поділля" огризнулось у відповідь лише на 16-ій хвилині. Щоправда, удар Бабака з-за меж штрафного майданчика жодної небезпеки воротам Механіва не ніс. Натомість "Нива" продовжувала терзати оборону гостей і забила вдруге. Вонс кинув у прорив Апанчука, якого знову невдало опікали захисники. Нападник зі своїм завданням впорався, пробивши повз воротаря. До речі, схожий момент перед цим не реалізував Понєдєльнік, який пробив сильно та набагато вище воріт.

До свистка на перерву декілька моментів таки вдалося створити хмельничанам. Подача Швеця полетіла під поперечину і Механіву довелося переводити на кутовий. Згодом кіпер "Ниви" впорався з дальнім пострілом гравця "Поділля". А підвів риску під таймом небезпечний навіс від того ж Швеця. Але і цього разу капітан "Ниви" Механів нейтралізував загрозу.

Другий тайм розпочався із моменту у Ігоря Вонса, який пробив в руки воротарю. Схожий момент згодом виник у Гатали, який змінив по перерві Касьяненка. А на 52-ій хвилині зустрічі "Нива" отримала право на пенальті. Знову у взяття воріт участь взяв Олександр Апанчук, якого у штрафному майданчику відверто завалив капітан гостей Степан Рижук. З одинадцяти метрів точно пробив Ігор Вонс, забивши дебютний гол за нашу команду.

Згодом Вонс міг оформити дубль, проте з його дальнім ударом впорався голкіпер "Поділля" Дворник. Виручив гостей воротар і у наступному епізоді, коли на ударній позиції опинився Головачук. Кінчиками пальців Дворник зумів дістати удар нападника "Ниви".

За повної ігрової переваги тернополян, гол від "Поділля" виглядав дещо нелогічним. Гості швидко вийшли з оборони у атаку. А навіс з правого флангу у район 11-метрової позначки в дотик вдалося замкнути Андрію Джурку. М'яч, по-зрадницьки, пройшов поміж ніг Максиму Механіву.

Забитий гол додав неабиякої впевненості "Поділлю" і суперник все частіше виходив у атаку. В одному із епізодів вдало на виході зіграв Механів. А за чотири хвилини до фінального свистка "Поділлю" й зовсім вдалося скоротити відрив у рахунку до мінімуму. Ян Морговський, який вийшов на заміну, наважився на удар здалеку. М'яч, зрикошетивши від Мороза, вдруге опинився у воротах Механіва.

Але створити сенсацію хмельничанам, які намагались влаштувати штурм воріт "Ниви", все ж не вдалося. Оборона господарів гідно провела кінцівку поєдинку та втримала необхідний результат.

Перемога у передостанній грі першого кола дозволила "Ниві" піднятися на третю позицію у турнірній таблиці. Перший етап чемпіонату наша команда завершить матчем проти житомирського "Полісся", що відбудеться у суботу, 9 вересня.

Друга ліга, тур 10

3 вересня 2017, Вишнівець

"Нива" – "Поділля" 3:2

Голи: Апанчук (20), Вонс (53 пен.) — Охрончук (8 авт.), Джурко (68), Морговський (86)
"Нива": Механів, Пріхна, Мороз, Музиченко, Нагорний, Вонс (Шевченко 73), Чорномаз, Касьяненко (Гатала 46), Понєдєльнік (Дорі 58), Апанчук (Литовченко 62), Пришнівський (Головачук 54)

"Поділля": Дворник, Охрончук, Джурко, Рижук (Морговський 67), Швець, Степаненко, Ліповуз (Ватав 65), Котюн, Чернецький (Муляр 52), Макарченко (Колесников 81), Бабак

Попередження: Пришнівський (16), Пріхна (35), Джурко (54), Ватав (77)