"Нива" взяла реванш у "Полісся"

30 вересня футбольний клуб "Нива" в чотирнадцятому турі Другої ліги на виїзді у Коростені переміг житомирське "Полісся" 0:2.

Долю протистояння вирішили два м'ячі у першому таймі. Господарі своїми нагодами скористатися не зуміли, натомість тернополяни могли довести рахунок до розгромного.

Пам'ятаючи приємний досвід попереднього матчу, "Полісся" з перших хвилин намагалось активно йти вперед. На старті господарі подали два поспіль кутових, але оборона "Ниви" відбилась. Майже відразу гості могли вийти вперед. Тернополяни швидко вийшли з оборони у атаку, а Пришнівський довгою передачею виводив Литовченка на побачення з воротарем. Проте кіпер житомирян прочитав наміри суперників і зіграв на випередження.

А на 7-ій хвилині "Ниві" вдалося відкрити рахунок. Розпочав атаку Литовченко, який нав'язав боротьбу у центрі поля, змусивши помилитись опонента. Нападник протягнув м'яч до штрафного майданчика "Полісся", обігрався з Гаталою, а потім зробив націлену передачу на дальню стійку, де ніким не прикритий Богдан Слоневський розстріляв ворота.

Незабаром подвоїти рахунок міг Павло Нагорний. Литовченко навісив з флангу, а оборонець "Ниви" виграв верхову боротьбу у двох суперників. Проте удар головою пройшов мимо. За кілька хвилин здалеку наважився на удар Ігор Кохман — вище.

Такий розвиток подій змусив житомирян всіма силами йти вперед. Особливо небезпечними у виконанні господарів були стандарти, яких у першому таймі біля воріт "Ниви" було чимало. Після подачі кутового хтось з гравців "Полісся" замикав дальню стійку, але влучив у стійку. Згодом Коровіков підставив голову після подачі зі штрафного — Механів був на місці. У середині тайму біля воріт "Ниви" сталася справжня "пожежа". Спершу подачу Дячука як слід не зумів замкнути Малєй. А Мороз, вибиваючи, влучив у голову Коровікову і м'яч знову відскочив до суперника, який розстрілював ворота. На щастя, удар гравцю "Полісся" не вдався і м'яч пролетів повз стійку.

Атака у відповідь принесла "Ниві" другий забитий м'яч. Механів вибив від воріт, Кохман виграв верхову боротьбу та скинув на хід Литовченку, який увірвався у штрафний майданчик та пробив повз голкіпера — 0:2 — "Нива" зробила серйозну заявку на перемогу.

До свистка на перерву тернополянам довелося тримати оборону. Хорошу нагоду втратив Коровіков, після удару якого м'яч знову перевірив на міцність стійку воріт Механіва. Згодом капітан "Полісся" Зайнчковський завдавав дального удару — вище. Нервовими для гостей видались заключні хвилини тайму. Міг забивати Дячук, але з лінії воріт м'яч виніс Музиченко. А після удару Олексієнка, майстерність продемонстрував Механів, перевівши на кутовий.

Навідміну від першого тайму, друга частина гри була не такою багатою на гольові нагоди. На початку "Нива" була близькою до третього голу. Вонс виконав удар зі штрафного, але влучив у поперечину!

Житомиряни будували свою гру восновному через навісні передачі, намагаючись тримати захисників гостей у постійній напрузі. Зокрема у середині другого тайму один гол міг відіграти центральний захисник Жовтюк. Менжега подав справа, Зайнчковський головою продовжив, але Жовтюк у ствір не влучив.

В кінцівці матчу вимучені гравці "Полісся" двічі ледь не зробили подарунок тернополянам. В обох випадках непорозумілись захисник та кіпер наших суперників. Спершу цим міг спористатися Гатала, але його удар з гострого кута парирував воротар. За п'ять хвилин по тому Юрій Головачук, який вийшов на заміну, перехопив м'яч обіграв голкіпера, але той згодом виправився, вибивши м'яч з-під ніг нападника на кутовий.

Перед самим фінальним свистком "Полісся" отримало право на небезпечний штрафний. Проте активний Дячук з лінії штрафного майданчика запустив м'яч набагато вище воріт.

"Ниві" вдалося взяти реванш у "Полісся" за нещодавню поразку в 11-му турі. Попереду у тернополян два поспіль поєдинки із лідерами чемпіонату. Найближчий відбудеться у суботу, 7 жовтня. У гості до "Ниви" завітає івано-франківське "Прикарпаття".