"Нива" впоралась з "Поділлям"

21 жовтня футбольний клуб "Нива" в сімнадцятому турі Другої ліги вдома здобув перемогу над хмельницьким "Поділлям" — 2:0.

Тренерський штаб "Ниви" після невдачі у Волочиську вдався до певної кадрової ротації. У рамці воріт дебютував Роман Чопко, а також після дискваліфікації повернувся Володимир Пришнівський. З перших хвилин в основі вийшли Апанчук та Касьяненко. Через перебір жовтих карток поза заявкою опинився Ігор Кохман.

Загалом протягом матчу роботи в обох голкіперів було не надто багато. Тернополянам вдалося реалізувати свої моменти та вдруге у сезоні обіграти "Поділля". Хоча саме гості першими змусили вступити у гру дебютанта Чопка. З краю штрафного майданчика Кирило-Ілля Бабак виконав передачу на дальню стійку, де вже очікував свого шансу Колесников. Щоправда, кіпер "Ниви" зруйнував всі наміри суперників першим встигнувши до м'яча.

Тернополяни з відповіддю не забарилися. Гатала виконав хорошу навісну передачу, яку головою замикав Апанчук. На жаль, форварду забракло влучності. А за кілька хвилин уже сам Гатала став автором першого м'яча у цій грі. Апанчук прокинув на хід Пришнівському, який навісив на дальню стійку. Ніким не прикритий Гатала в дотик розстріляв ворота гостей.

До свистка на перерву можна відзначити лише дальній удар Литовченка, який пройшов дуже високо над воротами.

А одразу після відновлення гри суперники обмінялися гольовими нагодами. Капітан "Ниви" Слоневський, отримавши м'яч у центрі поля, протягнув його до штрафного майданчика та завдав удару по центру воріт — Дворник був на місці. У відповідь гравець "Поділля" неточно пробив після подачі з кутового.

Клопотів гостям додало вилучення одного з лідерів команди Андрія Джурка, який зірвав атаку у центрі поля та отримав другу жовту картку у грі, залишивши хмельницьку команду у меншості.

У більшості "Ниві" вдалося відзначитися вдруге. Гатала змістився у центр та пробив по центру. Дворник не зумів зафіксувати м'яч, а Апанчук, який не виключився з епізоду, скористався осічкою воротаря, вдруге у цьому чемпіонаті засмутивши "Поділля".

На останніх хвилинах основного часу Апанчук міг оформити і дубль. Проте не встиг замкнути хороший простріл Слоневського.

У наступному турі "Нива" востаннє цього року зіграє на виїзді. Тернополяни в гостях зустрінуться зі стрийською "Скалою".