Товариський матч. "Карпати U-21" – "Нива" 2:1

Перший спаринг на тренувальних зборах завершився мінімальною поразкою футбольного клубу "Нива" Тернопіль від молодіжки львівських "Карпат".

До гри тернополяни підійшли на фоні чималих навантажень, адже у перший тиждень підготовки виконали великий обсяг роботи. На цьому напередодні наголошував головний тренер "Ниви" Сергій Задорожний. Щодо суперників, то львівя'ни поступово наближаються до оптимальних кондицій, адже уже за десять днів "Карпати U-21" відновлять виступи у молодіжній першості України.

Стартові хвилини матчу пройшли за невеликої переваги господарів, але восновному це стало наслідком певної нервозної гри від гравців "Ниви". Освоївшись та звикнувши до поля зі штучним покриттям, тернополяни змогли відтиснути суперника від власних воріт, але на 10-ій хвилині пропустили доволі курйозних гол. "Карпати" швидко розіграли кутовий і оборонець Бусько зробив навіс у штрафний майданчик. М'яч, спочатку рикошетом від Ігоря Вонса, а потім вдарившись об газон, перелетів голкіпера "Ниви" на перегляді та перетнув лінію воріт — 1:0.

Після пропущеного м'яча гості активізували дії в атаці і створили щонайменше три гольові моменти. Найреальніший із них не використав атакуючий півзахисник на перегляді, який розстрілював ворота з близької відстані, але не влучив. Також свої нагоди не реалізували Апанчук та Дугієнко, який завдавав удару головою.

Після перерви тренерський штаб "Ниви" зробив одразу десять замін. Залишився на полі лише Ігор Вонс, який, до речі, міг теж забивати зі стандарту. Восновному у другому таймі гра проходила без особливих загострень. Другий м'яч "карпатівці" забили ударом з пенальті. У штрафному майданчику не за правилами зіграв Тарас Мороз і арбітр вказав на позначку. Вирок судді реалізував Роман Толочко, хоча ще один кіпер нашої команди на перегляді вгадав напрямок удару.

І лише під завісу поєдинку "Ниві" вдалося один м'яч відіграти. Після серії рикошетів, м'яч потрапив на ногу Олексію Литовченку, який красивим ударом відправив його у дальній кут воріт.

За підсумками першого спарингу, тренерський штаб "Ниви" попрощався з одним із потенційних новачків, який перебував у команді з початку зборів. Завтра на гравців очікує день відновлення, після чого вони продовжать підготовку.

Нагадаємо, що наступний спаринг "Нива" проведе 14-го лютого проти хмельницького "Поділля".