"Нива" поступилася у Львові

1 квітня футбольний клуб "Нива" в 20 турі Другої ліги на виїзді поступився ФК "Львів" з рахунком 2:0.

Поєдинок між "Львовом" та "Нивою" був не лише принциповим зі сторони турнірної боротьби, але й мав продемонструвати, хто з команд краще провів передсезонну підготовку та провів оптимальнішу ротацію складу. До того ж, цей матч завершував друге коло чемпіонату. А у зв'язку із погодніми умовами командам довелося грати на стадіоні "Сокіл" зі штучною травою.

"Нива" у цій грі провела два різні тайми. Доволі непоганий перший та провальний другий, коли тернополяни повністю віддали ініціативу супернику і не змогли врятувати бодай нічию. Зазначимо, що у стартовому складі гостей вийшли одразу п'ять дебютантів — трійка захисників Гапончук, Дугієнко та Андрєєв, а також Авдалян та Герт.

За моментами першого тайму "Нива" була ближчою до взяття воріт. Першим пильність новачка "Львова" голкіпера Мозіля перевірив Вонс. Після скидки від Гатали Ігор завдав удару метрів із 20-ти але на влучив. Згодом перспективний штрафний виконував Слоневський. Удар вийшов по центру і Мозіль, хоча й з труднощами, м'яч приборкав. Також дальнім пострілом відмітився Пікуль — кіпер і у цьому епізоді зіграв надійно.

Господарі поля до перерви особливо нічим не відзначилися за вийнятком кількох навісних передач та удару Кисленка з гострого кута з яким легко впорався Механів.

Зазначимо, що у середині тайму "Нива" була змушена провести вимушену заміну. У боротьбі розсічення брови отримав Олександр Апанчук, якого одразу ж відвезли у лікарню. Замість нього на поле вийшов Олексій Литовченко, проте особливого щастя попереду не відшукав.

Другий тайм львів'яни розпочали агресивніше у атаці. Як наслідок, моменти почали регулярно виникати біля воріт Механіва. Творцем небезпеки восновному був кращий бомбардир "Льова" Кисленко, а також Зайчук, який кілька разів небезпечно пробивав з дальньої відстані.

Перший тривожний дзвіночок для "Ниви" прозвучав за п'ять хвилин після відновлення гри. Після навісу зліва Кисленко головою розстрілював ворота, проте Механів якимось дивом зреагував на удар, зупинивши м'яч. Згодом Кисленко знову завдавав удару з відскоком від газону. Цього разу Механіва підстрахували оборонці.

Але втретє форвард "левів" уже не вибачив. Після навісу зі штрафного Кисленко забіг за спину оборонців та пробив у протилежний кут від воротаря — 1:0.

Як би не старались тернополяни відігратися, але попереду абсолютно нічого не виходило. Можна відзначити рейд Литовченка, якого у штрафному майданчику жостко зустрів голкіпер Мозіль. Щоправда, пенальті у цьому епізоді арбітр не призначив.

Натомість закріпити перевагу вдалося господарям. Лівоногий Гринишин зробив навісну подачу, м'яч, здавалось, вийде за межі поля, але він по-зрадницьки опустився у самісінький кут воріт за комірець Механіву — 2:0.

Поразка у першому офіційному матчі року коштувала "Ниві" третього місця у турнірній таблиці, куди перемістився ФК "Львів", який тепер має перевагу у одне очко.

Наступний тур тернополяни теж проведуть на виїзді у Вінниці, де 7 квітня протистоятимуть місцевій "Ниві-В".