"Нива" продовжила програшну серію

15 квітня футбольний клуб "Нива" в 22 турі Другої ліги на виїзді у Чернівцях поступився "Буковині" з рахунком 1:0.

Стартовий склад "Ниви" на третій виїзний матч поспіль знову зазнав чималих змін. Дебютував у рамці воріт Роман Жмурко, а дискваліфікованого Костянтина Пікуля на правому фланзі оборони замінив Тарас Мороз. Повернулися у центральну вісь оборони Андрєєв та Дугієнко, а місце лівого оборонця зайняв Анатолій Чорномаз. Також замість травмованого Віктора Шевченка на полі з перших хвилин з'явився Тамаз Авдалян.

Зазначимо, що вперше з кіпітанською пов'язкою команду на поле вивів іменинник Ігор Вонс. Також вперше навесні "Нива" зіграла на трав'яному полі.

На старті поєдинку команди обмінялися моментами. "Буковина" першою змусила вступити у гру дебютанта Жмурка, який випустив м'яч із рук після подачі з лівого флангу. На щастя, оборонці встигли перекрити підступи до воріт, тож на добиванні ніхто з суперників не зіграв.

Відповідь "Ниви" не забарилася. Після навісу Вонса головою намагався поцілити Андрєєв — мимо.

У середині тайму команди по черзі намагалися забити зі штрафних ударів. Спершу буковинець Роман Кузів пробив у руки воротарю. А удар Вонса пройшов повз стійку.

Хорошу нагоду відкрити рахунок тернополяни втратили на 30-ій хвилині. Гатала отримав м'яч у центрі поля, протягнув його поближче до воріт та завдавав удару у дальній кут, але не влучив.

Пропущений м'яч застав тернополян зненацька. Господарі зробили навісну передачу у штрафний майданчик, а Дугієнко, намагаючись вибити м'яч, зрізав його у власні ворота.

Перед самим свистком на перерву Вонс небезпечно подавав зі стандарту. Проте арбітр зафіксував фол у атаці з боку Андрєєва.

З надіями врятувати матч тернополяни вийшли на другий тайм і уже на перших секундах Гатала наважився на удар. Щоправда, м'яч зрикошетив від захисника і став легкою здобиччю для екс-тернополянина Богдана Степаненка. Були ще спроби від Слоневського та Вонса, удари яких по черзі заблокували захисники. Також повз ворота пробив Ігор Кохман, який по ходу тайму вийшов на заміну. До речі, цей матч став для Ігоря 50-им у футболці "Ниви".

Натомість гості ледь не зробили подарунок супернику у вигляді другого голу. Тарас Мороз необачно відпасував назад, де на м'яч уже офікував кремезний форвард "Буковини" Зоря. Та зблизившись із воротарем, нападник програв дуель Жмурку, який підстрахував свого партнера. У відповідь господарі теж могли допомогти опоненту забити. Вонс подав з кутового, Шишигін підставив ногу і якби не реакція Степаненка, то рахунок став би рівним.

У заключні хвилини м'яч таки перетнув вдруге лінію воріт "Ниви", але арбітр встиг зафіксувати офсайд у Шишигіна.

Що ж, третя поспіль поразка "Ниви", яка не впливає на турнірне становище, але вкотре боляче б'є по амбіціях команди. Попереду у тернополян — домашнє протистояння із суттєво оновленим "Поліссям", яке уже на відстані чотирьох очок.