"Нива" у меншості перемогла "Полісся"

22 квітня футбольний клуб "Нива" в 23 турі Другої ліги вдома обіграв житомирське "Полісся" з рахунком 2:1.

Тернополяни доволі активно розпочали гру, намагаючись з перших хвилин якомога швидше доставити м'яч вперед. Кілька разів проходили навісні передачі на Апанчука, якого пристально опікали центральні оборонці "Полісся". Перший удар у напрямку воріт суперника завдав Гатала, який обіграв суперника на краю штрафного майданчика, але удар вийшов не сильним і по центру, де стояв голкіпер.

Відповідь "Полісся" була ще гострішою. Після подачі з кутового Швець у падінні розстрілював ворота Механіва та дивом пробив вище. Згодом дальнім ударом відмітився Алексанов — без проблем для Механіва.

За рівної гри "Нива" пропустила після стандарту. Кращий весняний бомбардир "Полісся" Вадим Шаврін замкнув дальню стійку після подачі зі штрафного, відкривши рахунок.

До перерви "Нива" могла відзначатися зусиллями Слоневського, проте його дальній постріл прийшовся у руки воротарю. А на другій доданій до першого часу хвилині арбітр Роман Блавацький не наважився призначити пенальті у ворота гостей, коли Дугієнка у штрафному майданчику відверто вдарили по ногах.

Непростими для тернополян видались стартові хвилини другого тайму, під час яких "Ниві" відверто пощастило не пропустити вдруге. Спершу Шаврін, який знову замикав дальню, пробив неточно. За кілька хвилин Бовтрук дальнім ударом влучив у стійку, після відскоку м'яча суперник зробив навіс у воротарський майданчик, звідки невтомний Шаврін пробивав головою, але м'яч пройшов мимо воріт. А згодом Олексієнко вистрілив здалеку — над поперечиною.

Відоме футбольне правило спрацювало на користь "Ниви" на всі сто. Герт зробив довгу діагональ у напрямку воріт "Полісся", а Гатала, випередивши захисників, пробив повз воротаря. Цей гол став не лише першим для команди навесні, але й п'ятим для Ігоря Гатали у чемпіонаті.

Взяття воріт дало неабиякий поштовх тернополянам, які регулярно стали турбувати голкіпера житомирського клубу. Зокрема після довгої подачі від Слоневського головою міг відзначитися Апанчук. Згодом Вонс опинявся на ударній позиції, але в останній момент захисник завадив Ігорю завдати акцентованого удару.

Проблем "Ниві" додало вилучення Анатолія Чорномаза, який отримав другу жовту картку. Однак навіть це не зупинило господарів на шляху до перемоги. Після далекого вкидання з ауту від капітана Костянтина Пікуля, п'ятою м'яч у ворота "Полісся" переправив Олександр Дугієнко, який цього разу забив у чужі ворота.

Усі намагання гостей врятувати нічию ні до чого не призвели. Натомість тернополяни могли збільшити рахунок. На останніх хвилинах Ігор Кохман, який вийшов на заміну, не влучив у дальній кут воріт Шевченка.

Перша перемога "Ниви" у третьому колі дозволила команді піднятися на четверте місце у турнірній таблиці, зрівнявшись за очками із вінницькою "Нивою-В". Попереду у нашої команди два матчі із лідерами, які достроково підвищилися у класі.

До речі, "Нива" уже вдруге за ходом цього сезону обіграла команду, яку очолює Олександр Призетко. Влітку минулого року "Нива" перемогла на виїзді харківський "Металіст 1925" Призетка у Кубку України. Тепер постраждало і "Полісся", очолюване ним.