Виїзна поразка "Ниви" у Івано-Франківську

27 квітня футбольний клуб "Нива" в 24 турі Другої ліги на виїзді поступився івано-франківському "Прикарпаттю" з рахунком 2:0

Долю матчу вирішив дубль від лідера атак івано-франківської команди Ігоря Худобяка, який двічі розписався у воротах Максима Механіва. Спершу він забив прямим ударом зі штрафного за десять хвилин до свистка на перерву, вразивши ближній кут. А уже на доданих до основного часу хвилинах "халк" ударом головою встановив остаточний рахунок у матчі.

Зазначимо, що протягом гри "Нива" створила ряд гольових моментів, але підвела реалізація. Зокрема на старті гри на побачення з Вульчиним виходив Тарас Кривий. Проте голкіпер зумів переправити м'яч на кутовий. А наприкінці гри "Нива" провела швидку контратаку, проте Авдалян затягнув з ударом і господарі встигли повернутися в оборону.

Для "Ниви" ця поразка стала третьою у сезоні від івано-франківського клубу. Наступний матч тернополяни проведуть у Вишнівці проти лідера чемпіонату — волочиського "Агробізнеса".