Футбольний клуб "Нива" (Тернопіль). Офіційний сайт

Огляд матчів
23/05/2018
Представляємо суперника: "Арсенал-Київщина"

Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль в 28 турі Другої ліги буде футбольний клуб "Арсенал-Київщина" Біла Церква.

Рік заснування — 2006

Кольори клубу — білий, червоний

Головний тренер — Олександр Акімов

Неофіційний сайт клубу — arsenalbc.of.ua

Склад команди: Байдюк Олександр, Галич Дмитро, Гасанов Нурпаша, Глущенко Андрій, Голядинець Олександр, Давидовський Михайло, Катрюк Денис, Кемфор Харіс, Мартиненко Дмитро, Мартинов Олександр, Мельник Юрій, Омоко Харісон, Патрик Руслан, Прутян Роман, Растовецький Ігор, Тименко Володимир, Шарай Дмитро, Шкарбан Євген, Щербань Микола.

Історична довідка

Міський футбольний клуб отримав від засновників у 2005 році свою гучну назву — "Арсенал".

У прем'єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту "червоно-білих" як професіонального футбольного клубу другої української ліги. Перший матч на професійному рівні провів 29 липня 2007 року. На виїзді були обіграні львівські "Карпати-2" 1:0 . Автором першого гола в історії "Арсеналу" в чемпіонатах України став Володимир Ординський. За словами засновника і тодішнього президента "Арсеналу" Юрія Горобця, ніщо не стане на заваді амбіційним планам білоцерківського клубу та його спрямуванні до підвищення у класі. І дійсно, лише два сезони знадобилося "канонірам", аби вийти до першої ліги. У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку турнірного п'єдесталу групи "А". А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, що відбувся 12 липня 2009 року на центральному черкаському стадіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківців наприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК "Полтава". Гол до свого активу записав тодішній лідер "канонірів" Костянтин Деревльов.

У сезоні 2010/11 рр. "каноніри" також зайняли дев'яту сходинку на турнірному п'єдесталі. Однак цього разу білоцерківські вболівальники залишилися дещо незадоволеними виступом команди, адже очікували від своїх улюбленців дещо більшого.

Та вже наступної першості (2011/12) "каноніри" посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні.

У заявці на сезон 2013/14 рр. з'явилися група білоцерківських вихованців, а також перспективна молодь з київського та інших регіонів.

Сезон у другій лізі для оновленого білоцерківського колективу виявися у турнірному плані не вельми вдалим, адже "каноніри" посіли п'ятнадцяте місце з-поміж 19 команд (після завершення першого кола Вадима Мандрієвського на тренерському містку змінив Євген Фещенко). Але вже у середині першого кола сезону 2014/15 рр. у тре6нерському штабі ПФК "Арсенал-Київщина" знову відбулися пертурбації. Замість Євгена Фещенка команду очолив Микола Литвин, який до того обіймав посаду спортивного директора білоцерківського клубу.

У сезоні 2015/16 білоцерківці посіли 13-те місце, а у сезоні 2016/17 — лише 15-те.

За матеріалами Вікіпедія

Прес-служба футбольного клубу "Нива"