"Нива" мінімально поступилася у Калуші

5 серпня футбольний клуб "Нива" у 3 турі Другої ліги у виїзному матчі поступився ФК "Калуш" з рахунком 1:0.

Безвиграшна серія "жовто-зелених" у новому сезоні, на жаль, продовжилася і на Івано-Франківщині. Долю зустрічі у Калуші цього разу вирішив єдиний гол, який гості провели з пенальті у середині першого тайму.

Такзвана розвідка обох команд тривала менше десяти хвилин. Перший удар у напрямку воріт наніс Ярослав Волошин, проте запустив м'яч набагато вище рамки. Відповідь калушан була миттєвою. Дмитро Скакун змістився з флангу та завдав удару з кута штрафного майданчика — легка здобич для Жмурка.

За декілька хвилин "Нива" отримала право на штрафний метрів із 20-ти. До м'яча підійшов Андрій Герт, але пробив не точно. Теж невдалим був удар Слоневського після відскоку.

Ключовий, як виявилось, момент у матчі відбувся на 19-ій хвилині. Оборонець "Калуша" зробив довжелезну передачу на протилежну частину поля, після чого відбувся швидкий перевід м'яча на фланг. Там його підхопив Дмитро Скакун та зблизився з воротарем. Зупинив рейд суперника Павло Макогон, який у підкаті порушив правила за що арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий виконав удар, а Роману Жмурку забракло дещиці, щоб його парирувати.

Доволі швидко калушани могли забити і вдруге. Навісна подача завершилася ударом у падінні когось із суперників. Проте Жмурко не дозволив м'ячу залетіти у ближній кут, перевівши на кутовий.

До свистка на перерву тернополяни втратили щонайменше дві хороші нагоди щоб відігратися. Автором першої став Литовченко, який обіграв двох суперників у штрафному майданчику та пробив з лівої — Герич зумів відбити. Кіпер "Калуша" врятував свою команду і після удару Гатали у дальній кут, кінчиками пальців перевівши на кутовий.

Другий тайм звітного поєдинку "Нива" більшу частину ігрового часу провела у атаці, практично не дозволивши супернику нічого створити попереду. З моментів калушан виділити варто хіба удар юного Танчина з-за меж штрафного з яким впорався Жмурко.

А от тернополяни, які усіма силами намагалися здобути бодай виїзну нічию, не змогли свої чисельні моменти перетворити на гол. На старті тайму удар Слоневського пройшов повз стійку, а постріл Литовченка заблокував воротар. Герт намагався повторити свій удар у попередній грі з "Буковиною", проте цього разу м'яч не влучив у поперечку, а опустився на сітку зверху. Кілька разів крайні оборонці "Ниви" робили небезпечні простріли на які ніхто з гравців атаки не відгукнувся.

На дальній стійці як слід не вдався удар головою Анатолію Чорномазу. Не пощастило і Тарасу Кривому, який не влучив у ствір, пробиваючи з льоту. А у кінцівці гри двічі неточно з-за меж штрафного майданчика пробивав Ігор Кохман.

Як наслідок, за впевненої гри у другому таймі, "Ниві" все ж не судилося здобути очки у протистоянні з дебютантами сезону. Попереду у команди випробування ще одним новачком професійного футболу. Матч проти "Миная" відбудеться у неділю, 12 серпня. Запрошуємо усіх вболівальників на міський стадіон!

"Калуш" – "Нива" 1:0

Гол: Скакун (20 пен.)

"Калуш": Герич, Олевич, Ульянов, Мись, Кохман (Денега 29 (Матвіїв 74), Іваненко (Танчин 56), Книш, Кучеров, Скакун (Дедух 68), Ілюк (Драган 90+4), Матушевський

"Нива": Жмурко, Герт, Макогон, Мороз, Чорномаз, Кохман, Слоневський, Гатала (Волохатий 54), Кривий (Залізняк 77), Волошин, Литовченко

Попередження: Кохман А. (27), Кохман І. (27), Скакун (54), Литовченко (73), Волохатий (90+4)