"Чайка" та "Нива" завершили поєдинок без голів

18 серпня футбольний клуб "Нива" у 5 турі Другої ліги у виїзному матчі зіграв внічию 0:0 з "Чайкою" з Петропавлівської Борщагівки.

Боротись не лише з суперником, але і з полем — саме під таким девізом пройшов виїзний матч "Ниви", що відбувся у Лютежі. Поле зі штучним покриттям місцевого стадіону, яке було закладене ще у 2009-му році завадило обом командам показати змістовний футбол — гравцям було нелегко звикнути до непередбачуваного відскоку м'яча. У більшій мірі це і стало наслідком того, що нечисленні глядачі на трибунах голів так і не дочекалися.

Загалом за ходом матчу команди на двох створили не так уже й багато дійсно гольових моментів. На стартових хвилинах до воріт "Ниви" пристрілювався Помазан, але зі штрафного пробив набагато вище. Відповідь гостей була небезпечнішою. Кривий виконав навіс з лівого флангу, який замикав головою Слоневський, але у ствір не влучив. Згодом сам Богдан виступив у ролі асистента, виконавши навіс у штрафний майданчик "Чайки". На жаль, кіпер прочитав задум, знявши м'яч з голови Литовченка.

Проте найнебезпечніший епізод у першому таймі організували все ж господарі. Активний Ринат Мірошніков прострілив з кута штрафного майданчика, а удар в дотик Тименка прийняла на себе стійка.

Одразу ж після перерви команди обмінялися моментами. Литовченко пробив вище після подачі з кутового. Така ж доля спіткала капітана "Чайки" Пономаренка, який пробив зі штрафного.

У одному із наступних епізодів команда з Київщини ледь не зробила тернополянам подарунок. Голкіпер, покинувши межі карного майданчика, віддав неточну передачу у ноги Ігорю Кохману. Проте удар півзахисника по пустих воротах був неточним.

Заключні хвилини матчу команди провели на зустрічних курсах, намагаючись вирвати перемогу. Так у "Чайки" міг відзначитися один з найактивніших Роман Помазан. З його дальнім ударом, на щастя, впорався Механів. Героями зустрічі у складі "Ниви" могли стати Литовченко та Слоневський. Перший розстрілював ворота "Чайки" після кутового, але на шлляху м'яча став Цурупін, який прийняв удар на себе. А на другій компенсованій до основного часу хвилині вирвати перемогу не судилося Богдану Слоневському. Його дальній удар після відскоку пройшов у лічених сантиметрах від стійки…