"Нива" обіграла "Поділля"

25 серпня футбольний клуб "Нива" у 6 турі Другої ліги у виїзному матчі здобув перемогу над хмельницьким "Поділлям" 0:1.

Тренерський штаб "Ниви" вніс у стартовий склад дві зміни у порівнянні з попередніми матчами. Через ушкодження гру пропустив Богдан Слоневський, місце якого на полі зайняв Ярослав Волошин. Також відбулася зміна на лівому фланзі півзахисту, де замість Тараса Кривого зі старту вийшов Валентин Залізняк, дебютувавши в основі.

Хмельницька команда, яка вдома у цьому сезоні ще не перемагала, на матч проти "Ниви" виставила максимально бойовий склад. Лідери Воловик та Каверін вийшли з перших хвилин. А місце у атаці традиційно зайняв головний бомбардир "Поділля" Якубов. Також в основі з'явився ще донедавна тернополянин Віктор Шевченко.

Сам поєдинок складався непросто для обох команд. На полі точилася справжня чоловіча боротьба, яка подекуди переростала і у жорсткі зіткнення. Але про все по порядку.

Перший удар у напрямку воріт завдав подолянин Каверін, який невдало намагався поцілити у дальню дев'ятку.

А перший ж удар від гостей завершився швидким взяттям воріт. Після рикошету від гравця "Поділля" м'яч підхопив Волохатий та відкотив його на Олексієнка. Півзахисник прорвався до штрафного майданчика і точно пробив у дальню "шістку" з-під оборонця.

У середині тайму тернополяни були близькими до другого взяття воріт. Волохатий далеко вкинув з аута, захисники м'яч вибили, але на підборі опинився Волошин і другим дотиком завдав потужного удару. Щоправда м'яч летів по центру воріт і Дворник зумів його зафіксувати.

Господарі теж не відсиджувалися в обороні. Восновному вся активність у суперника надходила від досвідченого Віталія Каверіна, який, до речі, вперше у сезоні провів увесь матч у старті "Поділля". Декілька разів він небезпечно прострілював вздовж лінії воріт. Також загрозу несли і навісні передачі. Зокрема після навісу Каверіна хтось з гравців суперника замикав дальню стійку головою, але не влучив. А згодом після такзваного "черпачка" у район 11-метрової позначки опоненту пробити в останню мить завадив Ігор Кохман.

Цілком реально другий м'яч міг побувати у сітці воріт хмельничан на перших секундах другого тайму. Індивідуальними діями відзначився Литовченко. Ледь не від центра поля він протягнув м'яч до чужих воріт, але на завершальний удар сил забракло і м'яч легко приборкав Дворник. Була ще спроба Герта забити прямим ударом зі штрафного, але воротар знову зіграв надійно.

А на 61-ій хвилині матчу арбітр Райда вилучив з поля Олексія Литовченка та капітана господарів Воловика. На фланзі Воловик жорстко зіграв проти суперника, почалася сутичка і наслідком цього стали дві червоні картки.

Тим часом у хмельничан продовжував виділятися Каверін, який в одному з епізодів переграв декількох суперників та вистрілив з-за меж штрафного майданчика. На щастя для тернополян навіть у ствір він не влучив. Згодом він асистував Якубову, який пробив вище воріт.

Загалом кінцівку поєдинку "Ниві" довелося провести в обороні. Проте це дозволило нашій команді декілька разів виходити у контратаки. В одній із них дебютант Юрчак вдало відпасував на набігаючого Олексієнка, але зробити дубль Ігорю завадив захисник, який в останній момент заблокував собою удар. Пізніше свіжий Гатала змістився з флангу та пробив правою ногою — вище.

На п'ятій доданій хвилині подоляни мали хороший шанс врятуватися від поразки. Музичук бив здалеку, але Механів зреагував на удар і з другої спроби зафіксував м'яч у руках.

Важка та дуже важлива перемога "Ниви", яка дозволила команді зробити стрибок у турнірній таблиці. Допоки свої поєдинки не проведуть інші команди, "Нива" піднялася на четверту сходинку.