Безгольова нічия у Млинові

8 вересня футбольний клуб "Нива" у 8 турі Другої ліги у виїзному поєдинку зіграв внічию з рівненським "Вересом" 0:0.

Тернополяни до звітного поєдинку підійшли з кадровими втратами, а у стартовому складі відбулося дві заміни. Місце правого оборонця у Млинові зайняв Олег Хруставка. Натомість на лаві запасних залишився Анатоній Чорномаз. А замість Олександра Юрчака на лівому фланзі півзахисту зі старту вийшов Тарас Кривий.

Відверто кажучи, нічийний результат у матчі проти "Вереса" — у більшій мірі подарунок фортуни. Господарі протягом матчу створили більше можливостей відкрити рахунок і якби не Механів, "Ниві" було б важко розраховувати і на нічию.

Нелегкими для тернополян видалися стартові двадцять хвилин зустрічі, коли рівняни на правах господарів змусили гостей зайняти оборону, швидко намагаючись доставити м'яч у штрафний майданчик. За цей час гравці "Вереса" подали і чимало кутових ударів.

Власне перший удар у напрямку воріт "Ниви" було завдано після подачі з корнера. Капітан рівнян Борис Орловський головою пробив набагато вище. Незабаром Антон Котляр бив зльоту після навісу зліва, але теж невдало. Така ж доля спіткала і удар Івана Гребенюка, який завдавав його з лінії штрафного майданчика.

Натомість хоч якась спроба від гравців "Ниви" відбулася лише у середині першого тайму. З правого флангу у район одинадцятиметрової позначки навісив Хруставка, але Темнюку завдати прицільного удару завадив захисник.

Перед відпочинком команди ще обмінялися нагодами. Вихід сам-на-сам Валерія Сада нейтралізував Максим Механів, а удар головою капітана "Ниви" Тараса Мороза після флангової подачі від Романа Волохатого пройшов повз стійку.

На старті другої частини матчу суперники відмітились схожими епізодами. Спершу удар Максима Боровця заблокував Тарас Мороз. А незабаром вже Ігор Олексієнко бив з дальної дистанції і на шляху м'яча став центральний оборонець "Вереса" Логінов.

Надзвичайно напруженими для гостей були декілька хвилин у середині другого тайму під час яких, як мінімум двічі, "Ниві" вдалося не пропустити. Спершу Максим Боровець, вигравши єдиноборство у захисників, з лінії воротарського майданчика намагався проштовхнути м'яч повз воротаря. Це йому вдалося, але, на щастя, підстрахувала стійка. За кілька хвилин Яременко головою розстрілював ворота, але Механів зіграв блискуче, відбивши м'яч у стрибку.

Витримавши усі спроби "Вереса" забити, тернополяни наприкінці зустрічі могли навіть розраховувати перемогу. Двічі воротам рівнян гравці "Ниви" загрожували після ударів головою. Спершу у руки воротарю пробив Юрчак. А на доданих хвилинах дивом у ствір не влучив Анатолій Чорномаз, який за мить до подачі з кутового вийшов на заміну та міг стати абсолютним героєм матчу.