У дебютній грі — розгромна поразка

У 3-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав домашньої поразки від дніпродзержинської "Сталі" — 1:5.

Перед матчем у нашої команди виникла певна проблема із заявкою футболістів. У стартовому протоколі матчу опинилися лише 12 гравців, серед яких лише один голкіпер Дмитро Іванов, який і зайняв місце у рамці воріт "Ниви". Як покаже гра — ненадовго.

Абсолютно різний рівень підготовки команд до сезону почав даватися взнаки ледь не з перших хвилин. Гравцям "Ниви" вкрай бракувало зіграності та взаєморозуміння, зважаючи на те, що команда тренується лише лічені дні. "Сталь" можливістю заробити легкі очки, звісно ж, скористалася.

Перший момент біля воріт Іванова виник на 10-ій хвилині. Антон Котляр прорвався по центру і завдав потужного удару — Іванов впорався. А за дві хвилини кіпер "Ниви" вже діставав круглого з власних воріт. Ховбоша зробив дальню передачу на хід Станіславу Кулішу, який холоднокровно реалізував вихід сам-на-сам — 0:1.

Що ж до "Ниви", то підопічні Богдана Самардака абсолютно нічого не могли створити у атаці. Та й і в обороні жовто-зелених було не все гладко. Наочно це показав другий вихід віч-на-віч Станіслава Куліша. Правда цього разу, на думку рефері, Дмитро Іванов збивав форварда "Сталі". Арбітр з Черкас призначив пенальті і показав червону картку єдиному голкіперу "Ниви" за фол останньої надії.

Відбивати одинадцятиметровий у рамку воріт став нападник Олександр Семенюк, але Котляр цього "голкіпера" переграв без проблем — 0:2. До перерви гості мали ще, як мінімум, один вбивчий момент. Володимир Адамюк після навісу від Котляра впритул розстрілював Семенюка, але пробив вище.

"Нива" під завісу тайму нарешті спробувала пробити по воротах опонентів. Першим це зробив Ярослав Шпікула, але його удар заблокував захисник. А от постріл Менжеги здалеку пройшов повз ворота.

Старт другого тайму був теж за "Нивою", але ненадовго. Зважаючи на кадрові проблеми і втрати у першій половині гри, нашій команді було важко розраховувати навіть на гол престижу. Проте господарі попри все старалися, але марно.

На 57-ій хвилині "Сталь" втретє вразила ворота "Ниви". Курйозний гол на свій рахунок записав капітан "сталеварів" Максим Каленчук, який закинув м'яч за комірець Семенюку з власної половини поля — 0:3. А згодом свій автограф у воротах "Ниви" поставив і нападник "Сталі" Юрій Плешаков, реалізувавши вихід на побачення із кіпером — 0:4.

До завершення гри не обійшлося і без ще одного курйозного епізоду. Після атаки господарів, суддя призначив пенальті у ворота "Сталі", але за кілька миттєвостей відмінив своє рішення, порадившись з боковим арбітром. Той зафіксував офсайд.

Втім, без голу престижу "Нива" поле не покинула. Чудовий удар у дальній кут на 88-ій хвилині вдався Ярославу Свораку — 1:4. А вже на доданих арбітром хвилинах остаточний рахунок на табло встановив Куліш, оформивши дубль — 1:5.