"Нива" впевнено обігрує "Чайку"

21 жовтня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 14 турі Другої ліги у домашньому поєдинку обіграв "Чайку" з Петропавлівської Борщагівки 2:0.

Як і очікувалося напередодні, у матчі проти "Чайки" на перший план вийшли бійцівські якості обох команд. Цього разу "Ниві" вдалося свої моменти реалізувати, натомість не дозволивши супернику забити у відповідь.

Проте саме гості першими завдали удару у напрямку воріт Механіва. Гравець суперника до останнього поборовся на лінії поля та скинув під удар партнеру, який перебував на лінії воротарського майданчика. На щастя, той пробив набагато вище. Незабаром лівійський легіонер "Чайки" Мохамед Доу стріляв здалеку — м'яч пройшов повз стійку.

Відповідь "Ниви" довелося чекати аж до середини тайму. Першим воротаря гостей змусив вступити у гру Литовченко. Форвард змістився з флангу у центр та пробив з лінії штрафного майданчика. Мусієнко удар відбив, але на добиванні був Гатала, який намагався одразу ж прострілити вздовж лінії воріт. Проте голкіпер знову відвів загрозу від власних воріт.

За декілька хвилин по тому Литовченко знову опинився у епіцентрі подій. Цього разу йому асистував Залізняк, виконавши навісну передачу. Удар Олексія головою пройшов трохи вище воріт.

Під завісу тайму "Чайка" створила хорошу нагоду забити у роздягальню. Кремезний форвард гостей Січкарук з близької відстані пробивав головою. Але влучив туди, де і стояв Механів.

З початком другого тайму "Нива" додала у швидкості попереду і це почало приносити свої плоди. Спочатку партнери кинули у прорив Гаталу, який виривався на побачення з воротарем. Але голкіпер прочитав намір суперника і вдало зіграв на перехопленні. Незабаром Гатала таки зумів завдати удару по воротах, проте м'яч просвистів над дальньою дев'яткою.

Могли тернополяни і створити собі проблеми на рівному місці. Макогон невдало прийняв м'яч на власній половині поля, чим негайно скористалися суперники. Тименко зробив перехват та відпасував на Січкарука, який невдало пробив у дотик з вигідної позиції.

А у наступній атаці "Нива" таки змусила суперника капітулювати. У ролі асистента виступив Гатала, який виконав навісну передачу за спини захисникам. А Литовченко ударом головою не залишив шансів воротарю.

У середині тайму двічі на ударній позиції перебував Тарас Кривий. Спершу він завдавав прицільнього удару метрів із 20-ти, але пробив мимо. А згодом, після помилки суперника, пробивав злету — також повз ворота.

Остаточну крапку у грі, яка зняла усі питання про переможця, вдалося поставити Андрію Герту за десять хвилин до фінального свистка. Гаталу вкотре знесли на фланзі, Олексієнко подав на ближню стійку, а Герт кивком голови переправив м'яч у дальній кут воріт!