"Нива" вдруге у сезоні зіграла внічию з "Черкащиною"

4 листопада футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 16 турі Другої ліги у виїзному матчі зіграв внічию 1:1 з "Черкащиною-Академія".

У складі обох команд напередодні протистояння були кадрові втрати, пов'язані із дискваліфікацією. У Черкащан гру пропускав основний захисник Віталій Тимофієнко. А "Нива" не могла розраховувати на послуги Ігоря Кохмана, який до цього провів усі матчі у стартовому складі. Його у центрі півзахисту замінив Анатолій Чорномаз. Також через ушкодження не зумів взяти участі у грі Андрій Герт на місці якого зіграв Валентин Залізняк. Натомість Олег Хруставка зі старту перебував на позиції правого захисника.

Доволі швидко тернополяни заволоділи ініціативою та одразу ж могли відкривати рахунок. Олексієнко перехопив м'яч у центрі поля і одразу ж відпасував його на хід Литовченку. Нападник, вигравши боротьбу одразу у двох оборонців, цілив у дальній кут, проте не влучив. За декілька хвилин ще одну вбивчу нагоду не використав Тарас Кривий. Гатала з лівого флангу виконав ідеальну подачу на дальню стійку, але Тарас головою не зумів пробити як слід і, як наслідок, не влучив у пусті ворота.

Такий активний початок гри у виконанні гостей змусив нагадати нещодавню виїзну гру у Минаї. Щоправда, тоді для нашої команди все завершилося набагато гірше, ніж у Білозір'ї.

Щодо "Черкащини-Академії", то господарі вирівняли гру ближче до середини першого тайму, проте серйозної загрози воротам Механіва їм створити не вдавалося. Кілька разів "академіки" пробивали здалеку та після стандартів.

Наприкінці тайму знову активізувалися тернополяни. Спочатку Гатала пройшов ледь не увесь захист суперника, але на завершальний прицільний удар сил уже не вистачило. А згодом двічі на ударній позиції перебував Олексієнко. Спершу він пробив над ближньою дев'яткою, а за мить з його дальнім пострілом впорався голкіпер Панченко.

Навідміну від першого тайму, коли господарі серйозних проблем обороні "Ниви" не створювали, після перерви ситуація змінилася. Але все ж таки перший момент у другому таймі створили тернополяни, коли Литовченко з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

Надалі попрацювати довелося вже нашому голкіперу. Спочатку Зеленевич розстрілював ворота після прострілу зліва та не влучив навіть у ствір. А згодом Роман Локтіонов пробивав через себе — Механів був на місці. У середині тайму хтось із гравців "Черкащини" на швидкості увірвався у штрафний майданчик та цілив у дальній кут — м'яч, після рикошету від захисника, "лизнув" стійку та вийшов за межі поля.

Але попри чисельні нагоди у суперника, відкрити рахунок вдалося "Ниві". У більшій мірі це заслуга воротаря суперників, який помилився у простій ситуації, віддавши м'яч на Литовченка і нападник тут же покарав господарів, забивши шостий гол у сезоні.

Та радість гравців "Ниви" тривала рівно дві хвилини. Віталій Бойко, який вийшов на заміну у другому таймі, гарматним ударом з-за меж штрафного майданчика відновив рівновагу у рахунку, вразивши нижній кут воріт Механіва.

На цьому проблеми тернополян не закінчилися. І за декілька хвилин арбітр призначив пенальті за фол Темнюка у штрафному майданчику. До м'яча підійшов Локтіонов, але пробив у поперечину, після чого зіграв на добиванні, проте блискучу реакцію продемонстрував Максим Механів.

Обидві команди активно провели заключні хвилини гри, але кращу нагоду вирвати перемогу втратили гості. Богдан Слоневський двічі пробивав по воротах з гострого кута, але воротар "Черкащини" цього разу діяв безпомилково — нічия 1:1, яка, мабуть, не потішила жодну з сторін.