"Старт" – "Нива" 0:3

Огляд матчів
03/02/2019
"Старт" – "Нива" 0:3

Перший матч на груповому етапі Меморіалу Ернеста Юста футбольний клуб "Нива" завершив переконливою перемогою над "Стартом" з Розворян.

Відкрити рахунок у матчі тернополянам вдалося уже на старті поєдинку. Литовченко на вістрі атаки відібрав м'яч у захисників, зблизився з воротарем, але кіпер "Старту" зіграв за межами правил і арбітр негайно призначив одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Богдан Слоневський.

У середині тайму другий м'яч у грі та перший для себе у команді провів Олег Хруставка, який зі старту зайняв місце у центрі оборони. Після подачі кутового Олег вдало підключився на дальню стійку та головою зумів переправити м'яч повз воротаря.

Зазначимо, що суперник протягом матчу хоча й був пасивним у атаці, але міг відзначитися з пенальті ще у першому таймі. Однак гравець "Старту" з "точки" переграти Максима Механіва не зумів. Кіпер "Ниви" вкотре продемонстрував майстерність на останньому рубежі.

Після перерви тренерський штаб "Ниви" провів ряд замін, даючи змогу проявити себе потенційним новачкам. Один із них і став автором третього забитого м'яча, розстрілявши пусті ворота.

Наступний матч у рамках Меморіалу Юста "Нива" проведе рівно через тиждень. Також у Винниках наша команда зіграє проти місцевого "Жупана".

Меморіал Ернеста Юста

3 лютого 2019, Винники

"Старт" – "Нива" 0:3

Голи: Слоневський (6), Хруставка (24), гравець на перегляді (60)

"Нива": Механів, Герт, Мороз, Хруставка, Залізняк, Кохман, Олексієнко, Слоневський, Гатала, Волохатий, Литовченко

На заміну виходили: Бідний та сім потенційних новачків.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"