Тернополяни упустили перемогу на останніх хвилинах

Другий матч на студентському чемпіонаті Європи команда ТНПУ зіграла внічию 1:1 зі студентами Інституту технологій Карлсруе.

Обидва голи були забиті після перерви. Нагадаємо, що один тайм триває 35 хвилин. Спершу нападник "Ниви" Андрій Різник увірвався у штрафний майданчик та був збитий суперником. Арбітр призначив пенальті, яке у другому матчі поспіль реалізував Юрій Заставецький.

До перемоги тернополянам забракло лічених хвилин. На передостанній хвилині основного часу капітан німецької команди Ролф ударом через себе зрівняв рахунок у грі.

Зазначимо, що усі шестеро представників футбольного клубу "Нива" вийшли на поле зі стартових хвилин. Андрія Малащука замінили на останніх хвилинах гри.

Третій матч на турнірі студентська команда ТНПУ проведе 24 липня проти господарів — іспанців.