Тернопільські студенти вирвали перемогу у іспанців

Третій матч групового етапу на чемпіонаті Європи серед студентів завершився вольвою перемогою тернополян над представниками Іспанії.

На старті гри господарі несподівано вийшли вперед. Хірахаші пробив влучно у нижній кут воріт Сергія Чернобая. Але ще до перерви українці вирівняли рахунок. Різника не за правилами зупинили перед штрафним майданчиком. А Заставецький потужним ударом відправив м'яч у нижню "шістку".

По перерві знову спрацювала зв'язка Різник-Заставецький. Перший виривався на побачення з голкіпером і був зупинений ударом по ногах ззаду. За це капітан іспанців отримав червону картку, а команда ТНПУ — перспективний штрафний удар, який знову ж таки реалізував Юрій Заставецький і приніс команді перемогу 2:1.

Усі шість представників футбольного клубу "Нива" у складі ТНПУ вийшли на поле зі стартових хвилин.

Заключний матч групового етапу тернополяни зіграють проти студентів з Норвегії.