Тернопільські студенти — у півфіналі чемпіонату Європи

Дубль нападника "Ниви" Ігоря Гатали приніс перемогу команді ТНПУ у заключному матчі групового етапу проти команди Норвегії.

Наприкінці першого тайму Гатала відзначився після передачі Андрія Різника. М'яч, після удару Ігоря, рикошетом від оборонця, потрапив у сітку. Після перерви Гаталі знову асистував партнер по "Ниві" — Ігор Кохман, який увірвався у штрафний майданчик та відкотив на партнера. Гаталі залишалося розстріляти ворота суперника — 2:0.

Зазначимо, що Ігор Гатала, Ігор Кохман, Тарас Мороз, Роман Волохатий та Андрій Різник вийшли на поєдинок у основному складі. Андрій Малащук вийшов на заміну після перерви, змінивши Андрія Різника.

Завтра, 26 липня, у півфіналі тернополяни зіграють з переможцем групи С, який визначиться сьогодні.