Друга ліга. "Буковина" – "Нива" 0:2

3 серпня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 3 турі Другої ліги у виїзному поєдинку обіграв з рахунком 0:2 чернівецьку "Буковину".

Другий поспіль виїзний матч "Нива" знову провела не у оптимальному складі. Виною всьому травми Ігоря Гатали та Руслана Дедуха. Щоправда, повернувся у основу капітан Тарас Мороз. Але зі стартових хвилин він зайняв не звичну для себе позицію у опорній зоні, а місце правого захисника, змінивши на цій позиції Валентина Залязняка. Ця зміна була єдиною у порівнянні зі стартовим матчем сезону проти "Діназа".

Перший тайм поєдинку у Чернівцях тернополяни аж ніяк не можуть занести собі у актив. А нульова нічия за його підсумками — цілком і повністю заслуга Максима Механіва, який двічі рятував команду від пропущених голів.

Уже на стартових хвилинах прудкий Мелконян наважився на удар здалеку і м'яч зрикошетив від захисника. Механів в останній момент все ж встиг виставити руку та перевести на кутовий. А незабаром голкіпер "Ниви" знову продемонстрував хорошу реакцію після спроби вразити дальній кут від нападника господарів Палагнюка.

"Нива" у першому таймі запам'яталась двома ударами головою від Герта та Кохмана. З першим впорався екс-тернополянин Чопко, а другий пройшов повз ворота.

Після перерви і втретє "Буковині" завадив відкрити рахунок Максим Механів. Воротар дивом зреагував на удар суперника з близької відстані після подачі з кутового.

Не реалізувавши ще один реальний момент, чернівчани, мабуть, остаточно зневірившись, опустились на власну половину поля. Цим і скористалися тернополяни, які додали у швидкості попереду і закономірно відкрили рахунок. Різник отримав м'яч неподалік від чужого штрафного майданчику і скористався тим, що ніхто із оборонців його не зустрічав. Нападник наважився на дальній удар і не прогадав. М'яч, після невеликого рикошету від захисника, потрапив у нижній кут воріт Чопка.

Незабаром Різник міг робити дубль, коли вийшов сам-на-сам з голкіпером після передачі Скакуна. Проте цього разу Роман Чопко вийшов переможцем із дуелі.

Остаточний рахунок у матчі "Нива" встановила за десять хвилин до завершення матчу. Після подачі з кутового Ігор Кохман вдало зіграв на ближній стійці, розстрілявши ворота ударом головою.

На останніх хвилинах збільшувати перевагу міг Проців, але з дальнім ударом півзахисника "Ниви" впорався воротар "Буковини".